Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nyomatják ennyire a...

Miért nyomatják ennyire a skinheadek / hungaristák ezt a Nagy-Magyarország témát?

Figyelt kérdés
Esélytelen, hogy a megcsonkított kis országunk visszakapja az elvett területeket, miért nem lehet inkább belenyugodni a múltba, ami volt az volt, most már inkább a jövőre kéne koncentrálni, a jelenlegi 'kis' országunkban is eléggé nagy a káosz, minek legyen háromszor ekkora?
2010. jan. 27. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha belenyugszanak/belenyugszunk, akkor fog végleg elveszni. De tény, hogy jelenleg a vezetés, még ehhez a kis országhoz is alkalmatlan. Talán majd egyszer...


Egyébként hallottad már, hogy a remény hal meg utoljára?

2010. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bumbi02 ***** válasza:
47%

a kardhal meg előszr a remény hal meg utoljára...


amugy hülyeség.. ezernyi oka van amiért nem lehetne visszacsatolni... etnikai viszályok, belső lázongások probálkozások az ujbóli elválásra.. külsö országok támadásai a visszacsatolt területekért stb stb.. ez nem a kormány hibája... ezen egyik kormány se tud változtatni ...

2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
54%
Ne legyetek már ostobák. Ez az egész arról szól, hogy emlékezzünk arra, mit tettek velünk. Az értelmesebbje tudja, hogy Nagy-Magyarország területének a visszaállítása lehetetlen. Itt csak autonómiában, és kisebb határ-menti kiigazításokra lehet számítani, azokra is csak akkor, ha felelős vezetése van az országnak, és van haderőnk.
2010. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az is elég gáz, amikor valaki nagy magyar hazafinak vallja magát, aki úgymond harcol az elcsatolt területek visszaszerzéséért, és közben olyanokkal szimpatizál (Hitler és náci elvtársai), akik megszállták az országot és magyarok százezreit gyilkolták halálra.
2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Én amióta fent vagyok gyakorin azt látom, hogy pont ti nyomatjátok ezt a témát....röviden szólva SZÁNALMAS vagy te is
2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez is csak egy divat, de komolyan!

Nézzetek körül, mostanság mennyi 18-20 éves fiatal (főleg fiú) lett "hungarista" meg "skinhead".

2010. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát egy hungarista nem fog trianozni! Egy jobbikos vagy egy skinhead esetleg, a kettőt nem kéne összekeverni. De ez is ennek a terméke, hogy tucattá silányították a "hungarista" szót, ma már mindenkire ráhúzzák, pedig azoknak a fele azt sem tudja mi az igazi hungarizmus.
2010. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára
2010. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Én amióta fent vagyok gyakorin azt látom, hogy pont ti nyomatjátok ezt a témát....röviden szólva SZÁNALMAS vagy te is"


Mi a bajod tulajdonképpen?

2010. jan. 28. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:

"csak akkor, ha felelős vezetése van az országnak, és van haderőnk."


Felelős vezetés pont nem menne bele egy ilyen kalandba akármilyen haderőnk van csak mi veszíthetünk

2010. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!