Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző ez a BKV-nál...

Mennyire jellemző ez a BKV-nál elharapózott erőszak?

Figyelt kérdés

Amit most belinkelek, ez teljesen hihetetlen. Egy "jóarcú" pasast, aki lyukasztott jeggyel megy be a metróba, minden ok nélkül többször lerángatják, véresre verik, a jegyeit széttépik. Korábban is voltak hasonló esetek pl. éjszakai járatokon. Létezik, hogy itt minden előzmény nélkül ezt csinálták? Tényleg itt tartunk? Nem lehetne valahogy tiltakozni a terrorista jellegű jegyellenőrzés ellen? Miért nem alkalmaz a BKV műszaki rendszert a terrorellenőrök helyett, mint mindenütt máshol a világon?


[link]


2010. jan. 29. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A sofőrök is köcsögök soxor..


Multkor kérdeztem az 5 ös buszon vmit aztan a paraszt oda se figyelt amikor meg ramnezett elvárta volna hogy a becsukott ajtón keresztül ordibáljak neki az üvegnek..

Miután már harmadszorra kezdtem neki de úgyse értette

kinyitottam az ajtaját erre meg fel volt háborodva...



Nem normális egyik se..

2010. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Vajon mitől ilyedt meg? Hogy rávágom a műszerfalra aztán megkúrom a fülkébe?


Kiskcsg...

2010. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, mert apám munkatársával volt ilyen...

Egy nagyon "kedves" utas úgy megtépte...

2010. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy itt az a probléma, hogy a BKV az ott lebzselő biztonságiakat is betette ellenőrnek, azok az alakok meg...
2010. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!