Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki amit apám művel facebooko...

Ciki amit apám művel facebookon, de hogy magyarázzam el, hogy meg is értse?

Figyelt kérdés

az a tipikus mindent megoszt, lájkol, kommentel, privátnak szánt üzeneteket üzenőfalakra írja(nyíltan kibeszél másokat) pedig már megmutattam hogy kell úgy, hogy senki más ne lássa.


nagyon sok szarkasztikus kommentet kap, de nem veszi a lapot, nem érti őket. teljesen hülyének nézik. főleg öcsém trollkodik nagyon.



2014. nov. 23. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Az en apum is humoros, meg kulon weboldalt is csinalt nekem mert ugye webfejleszto vagy mi, egyaltalan NEM kertem, meg se kerdezett rola es olyanokat irt bele h a csak imadkoztam h soha senki ne talalja meg:-)))Feltoltotte a gyerekkori rajzaimat,fotoimat meg h milyen versenyeket nyertem kicsinek es ezt osztogatja a feszbukon:-)))


Jaaaa meg a kozos fotonkat tette ki profilkepnek illetve neha kommenteli a ferjem statuszat es kepes volt a feszbukon kommenten ramszokni h szedjem le a furdoruhas kepemet, valahogy igy:


Kislanyom, oltozz fel rendesen nem kell h mindenki teged nezzen ez nagyon proli dolog, nem igy neveltunk, puszi Apu


32 eves vagyok😂😂😂😂😂😂

2014. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!