Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Hajdúnánásró...

Mi a véleményetek Hajdúnánásról és környékéről?

Figyelt kérdés
Fontolgatjuk az odaköltözést, külső szemmel tetszik a város. (Barátaink élnek ott) Elsősorban az iskolák, közintézmények, szórakozási lehetőségek, kultúrprogramok érdekelnének.
2010. jan. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Hajdúböszörményben élek, ami ugye úgy 2x akkora mint Nánás, de az ilyen dolgokban mint kulturális élet, meg szórakozási lehetőségek katasztrofális. Minden Debrecenben összpontosul, én is odajárok szórakozni. Nánás még sokkal messzebb is van, meg még Böszörménytől is fejletlenebb, de ez csak az én véleményem.
2010. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg más észrevétel?
2010. jan. 30. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nánási vagyok. Én szeretem ezt a várost elég kultúrált nagyon jó a fürdője van néhány ilyen night club szerű van 2-3 ételbár 2-3 étterem Iskolákból a környék egyik legjobb középiskolája van a kőrösi Csoma Sándor az általános iskolák se rosszak
2010. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%

A víz ihatatlan, lósz*r szaga van, fürdés után tiszta ragacsos tőle az ember bőre, ráadásul még a nyomás is harmat gyenge, hajat mosni is alíg lehet!

A "discokról" csak annyit tele van 14-15 éves kis s*ggriszálós p*csákkal,18 fölötti személyek már nincsenek is ott.

2010. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz a víz tényleg pocsék. A nyomás nálunk pl jó és tényleg 13-15 éves kiscsajokkal van tele minden szórakozóhely
2010. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A szomszédos városokhoz képest viszonylag békésebb, szebb.A hivatalos ügyeket itthon is el lehet intézni, nem kell azért bejárni nagyobb városokba, max Debrecen, de az egy félóra kocsival, a busz meg sűrűn indul. Az orvosi rendelőintézetbe sokfajta szakrendelés van, mint pl. sebészet, fül -orr gége, fogászat, fizikoterápia, bőrgyógyászat.

Boltokból sincs hiány,van 3 nagyobb bevásárló üzlet (Lidl, Penny, Profi) és vannak múszaki boltok is. A városban található rendőrség, tűzoltóság és mentőállomás is. Van orvosi ügyelet és kb 3 gyógyszertár.


Szórakozási lehetőségek közül a legkiemelkedőbb a fürdő, ami nagyon szép, tiszta átlátszó vizű medencékkel rendelkezik. Egyéb szórakozási lehetőség ami nem nagy szám az a horgászat, konditerem és a szórakozóhelyek., bár igaz inkább fiatalabbak járják ezeket a helyeket. Továbbá vannak , vendéglők, pizzéria és mozi is.


Összességében egy nyugalmas város,ahol a mindennapi dolgokat meglehet lelni ,de ha egy komolyabb kikapcsolódásra, szórakozásra vágyik az ember, akkor bizony utazni utazni kell.

2010. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Előző vagyok!


Kihagytam, de fontos, hogy munkahelyekből hiány van, de nagyon.


Iskolákból, óvodákból viszont nincs hiány.

2010. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!