Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Népszínház utcáról és környéké...

Népszínház utcáról és környékéről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos csak Pesten tudnék munkát kapni, és ezen a környéken ki tudnánk venni egy egész kellemes kis lakást, ami nem túl nagy, de a párommal tökéletesen elférnénk benne, de a környék nem túl csábító, hiszen VIII. kerület. Sokan mondják hogy elég veszélyes környék, meg közel vannak hozzá a mégrosszabb részek, a veszélyes utcák, és ezért lennék kíváncsi a véleményekre, aki a környéken lakik, vagy ismeri a "terepet". Közel lenne a munkahelyem is, és szerintem sokszor lenne úgy, hogy már sötétedés után kellene hazamennem. Nem vagyok egy kis termetű, vékony ember, velem sosem kötözködnek ha úgy adódik, de sosem tudhatja az ember, és féltem a párom is, ő azért nem tudja kezelni a helyzetet, ha valami történne. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 5. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ott laktam 5 évig. Húgy és szarszag van mindenhol és tele van cigánnyal meg csövessel. Éjszaka nem túl biztonságos, mondjuk engem csak 2x raboltak ki az 5 év alatt, az elég jó arány.

Alapból nem mondom, hogy szar, mert közel van mindenhez, benn a központban, és ANNYIRA nem putri (szal vannak rosszabb részek is, befelé), de azért ott nappal sincs túl nagy biztonságérzete az embernek.

2011. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!