Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Hamlet jó király...

Szerintetek Hamlet jó király lett volna?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában olvastam újra a Hamletet és azon gondolkodtam hogy ha Hamletnek lett volna lehetősége királynak lenni, milyen király lett volna? Jól irányította volna az országot? Szerette volna a nép?

Én szerintem talán túlságosan is az érzelmei vezették volna őt, én nem biztos hogy mindig a nép és az ország érdekeit nézte volna.

Ti hogyan vélekedtek eme feltevésről?

16L



2014. nov. 27. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, szerette volna a nép. Rejtett házi feladat?
2014. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A feltételezésed nem alaptalan, gondolom nem egy diák használja ezt az oldalt erre. A Hamletet már tavaly vettünk magyaron, most csak újraolvastam, mert színházba megyek megnézni, és ezen gondolkodtam. Csupán a véleményetekre lettem volna kíváncsi, a környezetemben élőket már alaposan kikérdeztem erről, érdekes feltevéseket hallottam, kíváncsi vagyok más emberekére is. :)
2014. nov. 27. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszas töprengés a cselekvés előtt... megfontolt kormányzás.
2014. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!