Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan élted meg a 2006-os...

Hogyan élted meg a 2006-os tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már lerágott csont és régi téma, de esettanulmányt kell írjak kríziskommunikációról. Pontosabban, hogy a különböző szervek ill. a média hogyan kezelte a helyzetet.

Arra lennék kíváncsi pl. hogy ha időben szólnak a viharról kimentetek-e volna akkor is, vagy hogy felháborodtatok volna ha lefújják ? Hogyan éltétek meg előtte, közben és utána? Mennyire éreztétek magatokat tájékoztatottnak?

(én is ott voltam, de 11 évesen nem igazán foglalkoztam a dolog hivatalos oldalával)



2014. dec. 3. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én meg nem voltam ott, mert négy nap óta ömlött minden médiákokból, hogy vihar várható. Azon a napon is!

Az felháborított, hogy az egészet az ügyeletes meteorológusra akarták kenni.

2014. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 10 éves voltam, és apámmal voltunk a Gellért-hegyen. 2 másodpercenként villámlott, majd jött az óriási szél meg a hideg zuhany. Nagyon féltem annyi idősen.
2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Várban voltam, mindenképpen kimentem volna így is, úgy is. Amikor feltámadt a vihar, az emberek ösztönösen egy kupacba húzódtak, addig nem is volt gond; aztán egy nagyon okos valaki kitört a közepéből, és máris indult utána a csorda, azzal a tömeggel nem lehetett volna szembemenni, ijesztő volt. Bánom, hogy nem maradtam fent, néhányan ott maradtak a téren végignézni, nekik volt igazuk :) Amúgy szórakoztatónak találtam, ekkora esőben sosem sétáltam még. Nem rémlik, hogy bárki bármiről tájékoztatott volna a helyszínen. Attól a hideg ráz, hogy utána pár évig minden tűzijáték előtt ötpercenként kidobolták, hogy éppen milyen idő van és öt perc múlva milyen lesz, csak azért, mert egyszer volt egy ilyen nagy vihar.
2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!