Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy tüzijátékot úgy próbáln...

Ha egy tüzijátékot úgy próbálnék meg használni, hogy le van járva a szavatossága, lesz baj belőle?

Figyelt kérdés

Még 2011-ben vettem tüzijátékokat és maradt meg belőle egy red October nevű tüzijáték,holnap házibulin fe lakrjuk lőni. 2-es kategóriában tartozik,ami azt jelenti hogy a 2-es tűzijáték egész évben használható legálisan.


Nem is az a lényeg,hanem,hogy az van rajta,hogy gyártási idő 2007,július- felhasználható gyártástól számított 5 évig. Ami azt jelenti,hogy lejárt.


Egy ismerősünk azt mondta,hogy ha száraz helyen volt,nyugodtan fel lehet használni,nem lesz semmi rendellenes működés,nincs abból gond,hogy lejárt,nem tejföl az,hhogy ha lejár akkor másnap már nem jó.


Szerintetek fel merjem használni? Ti fel mernétek használni?



2014. nov. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem zavarnám a környezetemet ilyennel, akár lejárt, akár nem.
2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Schibo válasza:
A legnagyobb baj az lehet, hogy elmarad a tüzijáték, vagyis nem fog működni. Szerintem.
2014. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy rakat sikoly a földön robbant fel, de használtam már más lejártat is, és azok már jók voltak, de a sikolyból 12-ből csak 3 ment fel, kettő fütyült, és csak 1 robbant fel.
2014. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vyrob ***** válasza:
használhatod nem lessz baj ;) :D
2014. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!