Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a blogom? Mit javítsak...

Milyen a blogom? Mit javítsak rajta? :D

Figyelt kérdés
[link]

#blog #Webnode #naplóblog
2014. dec. 12. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ühüm! Delete sokat segítene.
2014. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké, és Te lehetsz az első, akit kitörlök vele ;))

Nemrég kezdtem, és ha valaki kritikát ír pls ne csak azt írja rossz, mert azt elítélem.... Ő mennyire ért ehhez, ha még azt sem tudja megfogalmazni, mi miért rossz. Szóval légyszíves az írjon aki válaszol is :D

2014. dec. 13. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Az öribarid egy nagy getzi volt.
2014. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát igen, nem kímélt :))
2014. dec. 13. 13:34
 5/13 A kérdező kommentje:

-------------------------ELKÖLTÖZÖK-------------------------

A Webnode elég tenyérbemászóan idegesítő volt, igaz, most egy egyszerűbb kinézetű, kevésbé szöszmötölő oldalt találtam, de legalább nem szívat :D most Hupont.hu-m van, linkelem, ha kész van.

2014. dec. 13. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Tudod azért volt olyan sommás az első válaszom, mert ennyire értékelhető. Javítani olyan dolgon lehet, ami nem jó, vagy jó, de lehetne még jobb.

Ez teljesen értékelhetetlen, zavaros, áttekinthetetlen. Egy sablont használsz, de nem sikerült tartalommal kitölteni. A sablon önmagában is ronda, ízléstelen.

A kezdő oldalon egy fórum van. De te nem fórumot üzemeltetsz, hanem blogot. Hol van? A fórum egyébként is üres.

Szívatod az embert. Nézd meg... megnézem. Ott mi van? Nézd meg... megnézem. Na végre, itt a blog.

Fényképgaléria > üres. Akkor minek?

Kérdések és válaszok > Nincs bejegyzés. Akkor minek?

A napló számomra érdektelen.

2014. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A helyesírásodon még kicsit javíts, de amúgy szerintem tök jó, főleg neked, hogy kiírod magadból a dolgokat...:)
2014. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszii. és első válaszolónak:azért üres a fórum, galéria, kérdések és válaszok, mert annak nem kell egyből tele lennie... honnan gondolod, hogy máris kérdést ír valaki, miközben még alig tudják, hogy van ilyen blog?

A költözéssel kapcsolatban, csináltam most kb. 5 próba blogot, különböző weblapkészítő oldalaknál, és mind töröltem.. eddig a mindenkilapja a legjobb... valaki tudna jó blogkészítő oldalakat? :F :D

2014. dec. 13. 14:30
 9/13 A kérdező kommentje:
2014. dec. 13. 18:45
 10/13 A kérdező kommentje:

A Webnode-s, vagy a Hupontos oldalam jobb?


[link]

rozax-naploja.hupont.hu/

2014. dec. 14. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!