Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a blogom?...

Szerintetek milyen a blogom? Folytassam vagy ne? Mit ajánlotok min javítsak?

Figyelt kérdés
sotetangyal1dblog.blogspot.com (sorry telóról nem tudok linkelni :/ )

2014. júl. 26. 21:14
 1/10 anonim válasza:

jól írsz DE:

- a sablon szánalmasan undorító

- a cbox nimncs beüzemelve

- a történet SABLONOS

- párbeszédnél a PONT a mondat végén, utána kötőjel


egyb. én nem ajánlom, hogy folytasd millió ugyan ilyen blog van, írj másról, az 1D fanfiction-ök már nem igazán keresettek (a híreseket olvassák, az újakat lesz@rják)

2014. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm hogy elolvastad és válaszoltál :)

A sablon alatt a fejlécre gondolsz vagy mire? Szerintem egyszerű kék árnyalatok, nem tudom mi ebben az undi.

Amit te írsz a mondatokról az úgy TÉVES itt egy példa:

- Hello. - mondta vigyorogva. te erre gondoltál nem? Ez HIBÁS

- Hello - mondta vigyorogva. ez HELYES.

Tudom hogy sok a(z) 1D sztori. De nem akarok úgy saját történettel próbálkozni hogy még egy egyszerű fanficet sem tudok megírni. Ki kell magam próbálni, vágod ;)

Sablon? Oké ha te így gondolod. Általában 1D sablon az amikor:- csaj londonba utazik így egymásba szeretnek

- csaj utálja de aztán megszereti őket

- koncerten taliznak stb.. vágod?! :) Mielőtt elkezdtem alaposan tájékozódtam mi a sablonos. Ez szerintem nem az. Már csak azért sem mert HP-vel kevert. Itt van a mágia bármi megtörténhet ;) Először nem tudtam hp vagy 1d ficet írjak? ... hát össze pakoltam a kettőt. cbox...hmm...majd dolgozom rajta, de az nem is annyira lényeges. :) Egyébként nem tudom miért lenne sablon? Hp fic szóval még Voldika legyőzéséről is lesz szó. :P Lesz ebben minden. Na mindegy..rossz hír: Folytatom...mert nekem tetszik, és be akarom fejezni. Ezer köszönet a válaszért! :) És bocsi a hosszú szövegért. :o

2014. júl. 27. 11:22
 3/10 anonim válasza:

nekem8 en am. se olvasom, de ha ennyire megvagy gyozodve arrol, hogy a te blogod perfect akkor mer irtad ki a kerdest? Angyalkam, van olyan erzesem, hogy nem birod a kritikat , a masik meg, hogy NEM:

- Na megyek, sziasztok! - mondta, azzal elrohant. IGY A HEJES

2014. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bírom nyugi. És nem, nem perfect, de nem sablon, a desinget meg kijavítom. Amit te írsz az csak !, ? Jel esetében helyes . Nem!
2014. júl. 30. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem nagyon jön be.

A sablon (értsd: az oldal kinézete) csúnya, igénytelen.

Vesszőket nem szeretsz használni.

Helyesírási hibák (pl. minnél).

De ha te szereted írni, folytasd, mert hobbinak jó.

2014. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kincsem,hány könyvet olvastál életedben? nagyon elvagy tájolódva
2014. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Így helyesek a párbeszédek:


Tehát a párbeszédes részeknek a következőképpen kell:


• Nagybetűvel kezdődik a szereplő közlendője, a végén kitesszük az írásjelet.

Pl.: – Szeretem a Merengőt.


• Nagybetűvel kezdődik a szereplő közlendője, majd nem tesszük ki az írásjelet, mert a narrátor megjegyzése következik, amit a második gondolatjel után kisbetűvel folytatunk.

Pl.: – Szeretem a Merengőt – mondtam.


• Nagybetűvel kezdődik a szereplő közlendője, majd kitesszük az írásjelet. Erre azért van szükség, mert a második gondolatjel után nagybetűvel fűzzük hozzá az elbeszélői megjegyzést, hiszen nem kapcsolódik szorosan az előző mondathoz, nem annak a folytatása, hanem egy teljesen új mondat.

Pl.: – Szeretem a Merengőt. – Néhányan bólogattak, jelezve, hogy ők is így éreznek.


[link]

2014. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bocsi kimaradt

*kinézniük

2014. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os drága cukim sok könyvet olvastam, merengőn is fent vannak a helyesírási dolgok. -.-" ha te hülye vagy sajnálom
2014. júl. 30. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

sablonos.... ezt látom minden egyes kérdésnél, amit itt láttam gyakorin! DE EZ ERRE EGYELTALÀN NEM IGAZ!!! könyörgöm!!! gondolkodjatok már el!!! hány olyan blogot olvastatok ami HPs és 1Ds?? amiben belekerülnek a varázsvilágba? ráadásul még a törtènet sem lapos!!!! érdekes :) :)


fenn akadtok itt olyanokon, mint: vessző hibák, meg helyes írási hibák!! de akkor most gyerünk! találjatok ki egy EGYEDI (!!) történetet és akkor írjátok le hibátlanul!! még a könyvekben is van nyomdahiba!!!! pfff!! mintha nem nyomhatna mellé a billentyűzeten!!!! na ezt akartam mondani!!



a történet egyedi, a dizájn jó, ÉS MÉG CSAK NEM IS SABLONOS!! nem is túlságossan az 1D ről szól, inkább a banda tagokról! na!!


nagyon jó, hajrá!! ne törődj az ilyen utálkozókkal!! és mi az hogy 2000 szó alatt nem fejezet?!? lehet hogy nem írsz 2000 szót, de gyakran hozol részt!! sok olyan blogot láttam ahol rövidebb részek voltak, és 1vagy2 hetente írt!! a tied így jó, ahogy van!!


(bocsi, hogy IDE írok és ennyit, de telóról egyszerűbb ide írni mint blogba! :) :) :) )

2014. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!