Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudható, hogy az...

Honnan tudható, hogy az adománynak szánt ruhák megfelelő helyre kerülnek? Van olyan biztos gyűjtő pont, ahonnan rászoruló emberek kapják őket, nem pedig mondjuk "angol" használtruha üzletben értékesítik őket?

Figyelt kérdés

A ruhagyűjtő konténerekből hová, kikhez kerülnek az adományok? Ha tényleg jó helyre akarom, hogy kerüljenek, akkor hová adjak le ruhákat?

Babát várok, és biztos vagyok benne, hogy néhány ruhám már soha nem lesz jó rám, de vannak köztük alig használt, márkás, szép darabok is, és félek, hogy, mint annyi sok adomány, valakinek a haszonszerzésére szolgálnak majd, eladják őket, ahelyett, hogy ingyen kapnák meg őket családok...

Tudtok valamit javasolni?



2014. dec. 15. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem konténerbe kell rakni, hanem egy szervezetnek átadni papírral, mert ilyenkor vissza lehet keresni hogy kinek ment ki adományként.
2014. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szervezetek közül sem mind megbízható; utólag nem fogok nyomozni, személy szerint ki kapta azt, amit adtam, illetve ha nem kapta meg, akkor pedig már mindegy... Szóval hasznosabb lenne egy konkrétabb válasz; a konténert csak példának írtam...

Szóval tudnál esetleg olyan szervezetet megnevezni, akiknek Te már adtál és korrektnek tűntek? Milyen "papírt" adnak?

2014. dec. 15. 13:13
 3/3 Meridián1 válasza:
Én a Máltai Szeretetszolgálatnak adnám, nyilván eljuttatják a rászorulókhoz...
2015. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!