Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a régi,...

Szerintetek gáz, ha a régi, nem használatos melltartóimat elviszem a ruhagyűjtő konténerbe? Csak értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Tiszták, mosottak, csak a szivacsos részük néhol "be van horpadva" a mosások miatt. Valakinek még jó lehet, vagy inkább dobjam őket a szemétbe?

2012. okt. 4. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szemétbe semmiképp, akkor inkább az Intimissimibe vidd be, ott gyűjtik és valami zajszigetelő anyagot gyártanak belőle... :)

De miért lenne gáz a ruhagyűjtő, szerintem nem gáz.

2012. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a ruhagyűjtő a gáz, hanem hogy olyan melltartót vinnék,ami már kissé használtas(horpadt a kosara), de tiszta. Én már nem hordom, de másnak még jó lehet. Ez az intimissimi jó ötlet, köszi.
2012. okt. 4. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bedobnám. Ha nincs komoly bajuk, csak nem hordod már őket, és esetleg picit kopottak, másnak még jól jöhetnek.

Szemétbe tényleg ne dobd semmiképp. Mi is szoktunk egy csomó mindent dobni a ruhagyűjtő konténerbe.

2012. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki rászorul, úgyis fogja hordani.

Bár én nem hordanék használtan, de ha ott tartanék, bárminek örülnék.

2012. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!