Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ticket és a sodexhó kultúra...

Ticket és a sodexhó kultúra utalványon kivül ismerték még más fajta kultúra utalványt?

Figyelt kérdés

Felhívtam egy megyei szinházat, hogy vásárolhatok-e szinházjegyet kultúra utalványért.

Az "úr" azt mondta, hogy sok fajta kúltura utalvány van, nézzem meg a honlapukon, hogy melyiket fogadják el.

Én a honlapon ilyet nem találtam.

Most arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg olyan sokfajta kultúra utalvány létezik, hogy egy szinházi jegypénztáros nem tudja kapásból, hogy melyiket fogadják el és melyiket nem?


2010. febr. 3. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kultúrautalványod van? Annak van a neten egy beváltóhelylistája, ott meg tudod nézni. Egyébként én is ezt a 2-t ismerem, de biztos van sokfajta.
2010. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nincs semmilyen, most kell a kafatériát kitölteni és szerettem volna kultúra utalvámyt kérni /bár 2-es a szorzója/, legalább 10.000 ft-ért.

Szeretnék szinházba menni, de sajnos nekünk drága.

Ezek szerint te sem ismersz más fajtát?

2010. febr. 3. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi accoreservice-set kaptunk, a ticket-es. Nagyon sok helyen elfogadják, mi mozizni járunk vele:)

De a munkahelyednél csak meg tudják mondani,h milyen fajtát adnak,nem? Mert nálunk is minden az accore-tól lett rendelve, így gondolom egyszerűbb.

2010. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!