Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy ismerőstől kapnátok...

Ha egy ismerőstől kapnátok egy régi szekrényt, és találnátok benne 150 ezer forintot, visszaadnátok a tulajnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a szekrény régebbi tulaja gazdag, egyedül él, neked pedig elég sok adósságod van, rossz életkörülményeid, esetleg gyerekeid, stb.
2010. febr. 3. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
viza..bár elgondolkodnék róla,de végülis vissza,és ha jó ismerősöm meg is kérdezném,hogy ha esetleg már nem tart rá igényt,akkor szívesen venném adománynak a szekrénnyel! :DDD aztán mndanám hogy csak vicceltem,de tényleg jól esne..bár ha az én jóismerősöm lenne,biztos azt mondaná,vid csak,neked több szükséged lesz rá..mert én is ezt mondanám,ha gazdag lennék..
2010. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!