Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valakiből meleg...

Hogyan lesz valakiből meleg aktivista?

Figyelt kérdés

Lehet mellette a magánélet is kiegyensúlyozott?

A közelmúltban halt meg egy velem egy idős meleg aktivista fiú....


Vajon őt is a magány vitte erre az útra?

Néha én is úgy érzem,ha már nem lesz normális magánéletem,legalább tehetnék azokért valamit,akiknek ez még megadathat.

26/F/M


2014. dec. 25. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy függ össze az aktivistaság és a magánélet.

Aki pl. állatjogi aktivista, akkor már otthon nem karácsonyozhat, vagy mi?

Ha Magyarországra gondolsz, amíg a te/mi korosztályunk él, addig nem fog rendeződni a melegek helyzete. Ezen kár szomorkodni.

2014. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ehhez kell egy külön elhivatottság,ami nem zárja ki a magánéletet,de lényegesen csökkenti a minőségét.


Eleve egy párkapcsolat is elég komoly "feladat".


Az aktivistaság pedig nem csak egy "meló".

2014. dec. 25. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán ismerek ilyen aktivistákat Magyarországon, tudnál említeni?
2014. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szivárvány Misszió Alapítvány tagjai pl.
2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Amnesti Internacional egy olyan világméretű emberjogi szervezet, aminek több programja van, így például a szeretni emberi jog, a melegek jogaiért. Szerintem keresd meg őket, ha tényleg érdekel. :)

Az aktivista lét teljesen elfér a magánélet mellet. Max havi egy-két olyan program van, amin részt vehetsz aktivistaként. Szóval olyan mint egy hobbi. :)

A nemrég elhunyt aktivista Rózsa Milán életét depreszió nehezítette, de ez nem az aktivista lét velejárója.

2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. De ha te tényleg aktivista leszel és úgy érzed nem fér meg a kettő, akkor keress olyan párt magadnak akinek szintén fontosak a ti jogaitok.
2015. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!