Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a bátyám...

Mit tegyek, ha a bátyám szélsőjobboldali aktivista, én pedig meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Bátyám a szélsőjobb híve, szerinte az összes homoszexuálist (is) ki kellene írtani (ezt nem ilyen finoman fogalmazza meg). Amúgy mindig segített, lehetett rá számítani, ha bármi gondom volt és nem szeretném, ha ez változna, amikor hamarosan kiederül, hogy én "más" vagyok.

2012. febr. 21. 21:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Ez most komoly? :D
2012. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
akkor itt lesz egy tragikus testvér harc.
2012. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hát eddig nem sok értelmes választ kaptam...

És nem b...i, hanem meleg!

2012. febr. 21. 21:35
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
4-es! Én nő vagyok, és én is dugok hetero fiúkat ujjal és műfütyivel. Miben más ez, mint a "b+ziság"? Az magánügy, hogy ki mit csinál az ágyban, senkiről nem tudhatod, akkor a fél emberiséget utálod, mert szeretik az anális szexet?
2012. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
15%
Nem az a baj ha nő fiúval, hanem ha fiú fiúval.
2012. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha elmondod, az talán megváltoztatja a véleményét.

Vagy Téged akar majd megváltoztatni. Bizonyára betegségnek tartja a dolgot. Hagyd, hoyg ezt higgye, és akár menj is el vele pszichiáterhez. Egyszer. Ő majd úgyis felvilágosítja, hogy ez nem mentális betegség.:)

2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

"Nem az a baj ha nő fiúval, hanem ha fiú fiúval."

Miért?

Miben akadályoz az Téged?

Valójában szivességet tesznek:

több nő marad Neked.:)

2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes lehet nálatok egy vacsi közbeni beszélgetés,főleg ha a szüleid kommunisták.:)

Na jó,bocs a hülye poénért.:)

Szerintem ülj le vele,és beszélgessetek.Próbálj célozgatni rá.Nem lesz könnyű,de remélem sikerül vele megértetned,hogy Te nem divatból vagy más,hanem betegségből kifolyólag és nem tehetsz róla.

Sok sikert kívánok hozzá!

2012. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni.

A bátyát elég buta és korlátolt, ha egy ilyen, vagy akármilyen politikai meggyőződés miatt a saját családját is elítéli. De sajnos láttunk már ilyet.

És, ha valaki így gondolkodik, azzal mit lehet kezdeni? Végül is semmit.

Reménykedj benne, hogy te fontosabb vagy neki, mint ez a felfogása, de, ha nem így van, akkor nem tehetsz semmit sem. :( Esetleg megpróbálsz beszélni vele, de nem hiszem, hogy az sokat segítene.

Egyébként én nagyon elítélem - pont ilyenek miatt is - az ilyen szélsőjobbos (vagy bármilyen szélsőséges) nézeteket.

2012. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Azért költözz külön, mielőtt előbújnál, biztos, ami biztos.
2012. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!