Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen egyedül egy...

Ha rendszeresen egyedül egy 30 ezres városba kóvályognék mi történne?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha ilyen este 11 órától járkálgatnék mindenfelé 1-2 órát, és ha ezt rendszeresen csinálnám szerintetek mi történne? 20/F
2014. dec. 30. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb összefutnál valakivel.
2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Annyi egymásba nyíló kis utca van, hogy hónapokba telne, mire mind végigjárnád.

Akkor tűnnél csak fel, ha mindig abban a néhány utcában kóvályognál.

2014. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló ezalatt mit értesz?

Jó értelemben futnék össze valakivel vagy rossz értelemben? Jó kapcsolatokra lenne szükségem a megfelelő emberekkel, valami melót szeretnék találni.

2014. dec. 30. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Azért írtam, mert ezerféleképpen lehet érteni a kérdésed. Kérdezheti ezt valaki, aki fél a rablóktól, fekete macskáktól, fedetlen csatornanyílásoktól, vagy unatkozik, ismerkedni akar, vagy edzett vádlit akar, stb. Én úgy értelmeztem, hogy este üres a város, és meddig tudsz egydül sétálni anélkül, hogy összefutnál valakivel.
2014. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka éjfélkor csupa jó kapcsolattal lehet összefutni. Kishalnak nem érdemes állni
2014. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha szeretnél valamit,kérdezősködj a megfelelő helyen,de csak finoman,úgy előbb célt érsz mint ha csak kolbászolsz.
2015. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt is tudom már legalább hogy mi történik... Folyton zaklatja az ember a yard...

Egyébként barátkozási célból járkálok, eddig töretlen sikertelenséggel xd

2015. jan. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!