Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Csernus...

Mi a véleményetek Csernus könyveiről?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én "A férfi" és "A nő"-t, valamint a "Ki nevel a végén?"t-t olvastam. Bírom a stílusát.
2015. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam, anyukám igen, szerinte ugyan azt írja le, amit egyetemen amúgy is tanítanak pszichológiából, csak a drogosokhoz és elítéltekhez kifejlesztett, oltogató stílusában. Más ismerőseim szerint az a fő baj a mondanivalójával, hogy egyéni döntésnek állít be olyan viselkedésmódokat, amire szocializálják az embert, és azzal, ahogy előadja, csak még inkább elveszi sokak önbizalmát, akik aztán még kevésbé fognak szembemenni az elvárásokkal.
2015. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
ÉN szeretem olvasni a könyveit, voltam egy előadásán is, úgy gondolom hogy hatásos. Szélsőséges érzéseket vált ki az emberből. szerintem aki befogadó az sokat tanulhat tőle, aki elutasítja az nyilván nem.
2015. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!