Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok Csernus régi/új...

Mit gondoltok Csernus régi/új könyveiről? Olvasta már valaki?

Figyelt kérdés
Van, aki megvilágosodott a könyveitől, és ennek hatására megváltoztatta az életét???

2013. okt. 27. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az összes könyvének, előadásának kb ugyanaz a mottója csak más egy kicsit a körítés. az, hogy légy hiteles ember röviden ennyi. ezt azelőtt is tudtam, hogy olvastam tőle pár könyvet. viszont Pál Feri legújabb könyve sok mindenre ráébresztett.
2013. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ki az a Pál Ferenc és milyen könyvet írt?
2013. okt. 27. 18:33
 3/3 anonim válasza:

Még tizenévesen olvastam, kamasz éveim végén, és valóban egy lényegi mondanivalója van: légy hiteles ember.

Ami annyi tesz - azt tedd amit mondasz, és azt mond amit teszel. A leghitelesebb pedig abban lehetsz, amit magad is átéltél, ne szarozz az életeddel, különben ráfaragsz. Bátornak kell lenni, a játszmákkal felhagyni. Ennyi.

A stílusa számomra már nem megnyerő, mert mellőzi a tapintatot. Persze tudom, hangsúlyozza van akit csak seggbe rúgással lehet...no meg, állítólag azóta finomodott. Láttam tőle interjút, és valóban van különbség, mintha "szelídült" volna.

Nem értek vele mindenben egyet, ettől a könyvei jók, de mint kezdő lökés. A tartalom ami benne van, az oké, de a stílusát némely követője gusztustalanul átveszi bizonyos fórumokon...és sajnos az életben is így áll másokhoz.

2013. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!