Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kérdésem a debreceni nők...

A kérdésem a debreceni nők kb: 85 % ának szól. Debrecen tele van hülye, p*csákal?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam Debrecenbe ( nem ott lakok), na de szóval el mentem mert azt hittem, hogy annyira jó hely. Ezzel nincs is baj mert szép meg minden nagyon tetszett. De itt nők valami szégyenek. Voltam discoba és ott b*aszta meg a faszi a 15 éves lányokat. és az utcán is tele van eszetlen lányokkal ja és még valamelyik nem is tud normálisan beszélni. Nem sértésnek szántam mert tudom van normális csak máshol azért nincs ilyen (ennyire).
2010. febr. 5. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Garantáltan mondom Neked, hogy Győrben még több ilyen lány van.
2010. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Mit érdekelnek téged a 15 éves gyerekek?

Te is pedofil vagy? Lehet hogy gyerekprostik:S


Mert egy 15 éves az bizony gyerek!


Nyugi ezek a lányok 30 évesen már nem fognak nemi életet élni, mert bele undorodnak.

Amúgy én el sem hiszem, hogy ilyen van. Biztos zsebpénzt egészítenek ki, nem?


Te meg ha 15 vagy, tanulással foglalkozz, ne a lányokkal.


Az ő bajuk mit csinálnak, te attól még lehetsz tisztességes.

2010. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

ja és még annyit hozzátennék, hogy egy normális 15 éves nem jár szórakozóhelyekre, discoba.


Ugyhogy a debreceni lányok 90%-a otthon van a szüleivel ilyenkor.

A 10%, ha bulizik, és azon belül is talán a fele ha ilyen.

Tehát max. 5%.

Bár az is sok.


De gondolom a 15 éves fiúk is ilyenek.

2010. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

22:05

igazad van

2010. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miskolcon is ez van,dehát a mai világban hol nincs? :D
2010. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
22:10 igazad van! Én is 18 évesen voltam először diszkóban nem is gondolom hogy nekem oda hamarabb is mennem kellett volna. Mondjuk én most is olyan helyre járok ahol kevésbé fordulnak meg tizenéves csitrik inkább egyetemisták. De tényleg Miskolcon is a szórakozóhelyek 80%-ba ez a jellemző!
2010. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai gyerekek azért érzik ezt hogy menniük kell mert kb az életüket leszarják hogy milesz velük,nem foglalja le őket pl. a tanulás,mellesleg a csapból is a szex folyik jóhogy egyre több kamasz elveszíti 13-14-15 évesen a szüzességét.
2010. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%
15 vagyok és debreceni, mégsem csinálom ezt... bár tény, hogy elég sok kis ribancjelölt van itt xd
2010. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Én miért nem fogok ki sosem egy ilyen partyt:( Mondjuk debrecenben jó sunák vannak, az fix;)
2010. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mégis csak jól láttam a helyzetet . Győr-be akkor nem megyek:D
2010. febr. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!