Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecen autóbuszállomástól...

Debrecen autóbuszállomástól hogyan tudok eljutni a Debreceni egyetemig?

Figyelt kérdés

Megy arra busz, vagy villamos? Ha tudjátok, megírnátok, hogy mennyi az utazási idő, és mennyibe kerül egy teljes árú jegy? Ha lehet, még a célállomás nevét írjátok oda légyszíves, ha tudjátok. Előre is köszönöm.

Nem vagyok odavalósi, de lehet hogy szeptembertől oda járok az egyetemre. Már nyáron is fogok odamenni valamiért, ezért nem szeretnék eltévedni.


2010. jún. 26. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb villamossal, egy útvonala van csak, nem lehet eltéveszteni :) Menetidő minimum 20-30 perc, de nem mértem soha. Jegy elővételben 250 ft. Célállomás: Klinikák (orvosi), utána jövő meg a Kossuth.
2010. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 3E troli...
2010. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de az baromi ritkán jár..
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem olyan kellene, ami reggel 7 óra körül közlekedik, illetve a délután folyamán.

Le tudná valaki melyik villamos, mert utána tudnák nézni, mikor indul.

2010. jún. 26. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a villamosé, bár igazából kár nézni a menetrendet, mert max. 5 percenként jár. De elmondanám neked, hogy a villamos nem jár a buszállomásnál, ezért is javasoltam a 3E trolit...

2010. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja meg az is lényeges, hogy tulajdonképpen melyik épülethez szeretnél menni, mert elég sokfelé vannak...
2010. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Uhh basszus, bocsánat, és alapból a Nagyállomásra gondoltam :S Akkor a 10-es busz is arra jár, a villamoshoz viszont sétálni kell egy kicsit.
2010. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A troli nem túl jó, mert a buszállomástól a fél várost megkerülve jut el az egyetemre. Busszal a leggyorsabb!
2010. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha busszal megyek, akkor melyik buszra száljak fel, és melyik megállónál szálljak le?
2010. jún. 26. 22:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne menj busszal.... Én akkor is a 3E trolit mondom... Itt a menetrendje: [link]


Ahol felszállsz az a "Helyközi autóbusz-állomás", ahol leszállsz az meg a "Debreceni Egyetem".


Bár a legjobb a villamos, ha nem gond egy kicsit (5-10 perc) sétálni...

2010. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!