Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csináltatnál tetoválást egy...

Csináltatnál tetoválást egy olyan tetoválóművésszel, akinek nincs tetoválása?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az illető tök jól rajzol, nagyon jó referenciái vannak, csak rajta épp nincs tetkó.
2010. febr. 6. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van képesítése, és volt már munkája, és megbízható, nem látom akadályát h ne csináltassam meg. Sztem..:)
2010. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kööszi :)) én is így gondolom. bár képesítés nem kell hozzá, hogy valaki ilyen munkát végezzen... csak jó referenciák, hogy menjenek hozzá :D
2010. febr. 6. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok...Jah, végül is igazad van..:)
2010. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első tetkómat nekem egy ilyen mester csinálta. Rajta egy darab tetkó nem volt.

És vérprofi mellesleg.


Amúgy ez miért lenne probléma? Én tényleg nem értem. A szülésznők sem terhesek általában, és az agysebészek sem agybtegek.

2010. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

előző: én is teljesen így gondolom.

azért kérdeztem, mert elég komolyan érdekel hogy tetováló legyek, de én nem akarnám magam tetováltatni. ha nagyon szükséges, hogy komolyan vegyenek, akkor max egy pici tetkót vhova ahol nem látszik annyira. úgy érzem, ez nincs kapcsolatban az én képességeimmel.

meg tudnád írni, hogy kinél csináltattad?

2010. febr. 6. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az a kérdés merülne fel, hogy akkor nem emlékszik arra, hogy milyen érzés.
2010. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"meg tudnád írni, hogy kinél csináltattad?"


Természetesen:


[link]


Fakir az illető neve. Neki sincs tetoválása, vagy ha van is, hát én nem láttam rajta, pedig nyár volt, elég lazán volt öltözve. És kinézetre is egy visszafogott srác. Ha látnád az utcán ő lenne az utolsó akire azt mondanád, hogy "na ő tetoválóművész". Pedig az, és profi. Évek óta csinálja már.


Úgyhogy vágj bele nyugodtan a terveidbe, nem te leszel az első mester, akinek nincs tetkója. Nem attól leszel profibb meg hitelesebb, ha te is varratsz magadra. Bemész egy szalonba, ott is azok a képek vannak kirakva, amiket a mester csinált másoknak! Na azokat kell megnézni, mert az a lényeg!

2010. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi. tök szívesen elmennék hozzá megnézni, hogy hogyan dolgozik, dehát tök messze van tőlem :S sajna.
2010. febr. 8. 18:19
 9/9 anonim válasza:
Teljesen igazad van. Nem attól leszel jó tetováló, hogy magad is össze vagy varrva. Ha tetszik, akkor persze, de ha ez tőled idegen, akkor ne csináltass. Ha valaki ez alapján ítélne meg, akkor attól inkább köszönj szépen el :))
2010. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!