Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek tetszik az afro-fonás?...

Kinek tetszik az afro-fonás? és miért? Csináltatnál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, ha min. hátközépig ér.

De nem csináltatnék, mert úgy tudom nem igazán tesz jót a hajnak, plusz mi van ha lenő????? Na akkor ronda, és nem tom van-e mód újra fonatni a tövét, de nem tom elképzelni...

2011. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már nem divat ráadásul kihullik csomó haj

inkább nézz meg egy divatlapot, hogy milyen frizuratrendek vannak szerintem a nagy hullámok vagy bubi szuper trendi

2011. szept. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem eléggé gondor hajam van és dus is rendesen,szoval nem gond,ha kicsit kihullik belole.Mondjuk nekem a csaj azt mondta,hogy 3honapig benne lehet a fonás,de gyorsan kino a jégszoke hajam,és az ugy elég gáz tényleg,ha ki van nove.

Szoval maximum 3hétig hagynám benne a fonatot,és persze nekem is a hátkozépig tetszik.

Nem azért csináltatnék,mert az még divat.Lesz@rom a divatot,vkinek saját egyénisége legyen,ne a divat szerint éljen gorcsosen.

2011. szept. 5. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te már eldöntötted magadban hogy megcsináltatod itt csak visszacsatolásokat vártál, hát sok sikert hozzá én biztos nem csináltatnék főleg ha ilyen különleges hajam lenne mint neked
2011. szept. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem érdekelt,hogy kinek mennyire tetszik,és persze miért.

Igazad van,én már eldontottem magamban,de csak jovo nyárra csináltatom meg.

Azzal én is tisztában vagyok,hogy kulonleges hajam van,de mindent meg lehet unni,és én ezt a fonást csak rovid távra tervezem,mert nem szeretem látni,ha ki van nove a hajam,és a jégszoke szinnél ez eléggé szembetuno.

2011. szept. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!