Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kiadatni egy...

Hogy lehetne kiadatni egy könyvet ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy én egy 15 éves lány vagyok, aki ír. Az emberek azt mondják, tehetséges vagyok. Tetszik nekik, amit csinálok. nem mellesleg én is nagyon szeretek írni. Szóval az lenne a konkrétabb kérdés, hogy így - ugye nem rendelkezem saját jövedelemmel - próbálkozzam- e egyáltalán könyvkiadással. Nem anyagi hasznot, vagy hírnévet szeretnék szerezni ezzel, egyserűen csak jól esne, ha a kezemben foghatnám:) És még valami: Mennyibe kerülne minden kiadással együtt? Gazdagok nem vagyunk...

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2010. febr. 7. 20:19
1 2
 11/11 anonim válasza:

14 vagyok, és én is megírtam egy könyvet. Most szeretném majd kiadatni. Még én sem tudom, hogy hogyan, de tervezem :)

Egyébként kb 9 éves korom óta írok. Ezt azt, persze négy oldalnál tovább soha nem jutottam :D Most értem el odáig, hogy meg is tudom írni.

Egyébként ennek nincs olyan sok köze ahhoz, hogy milyen okos vagy. Barátnőmmel az országos ranglistán 2. helyen álló suliba járunk, és osztályelső. Ő is akart írni egy könyvet, kb ugyanakkor kezdtük, ő mégis még csak a 6. oldalnál jár, én pedig a 103 a/4-es oldalt megírtam. Szóval szerintem fantázia és kitartás kell... :)

Van egy ismerősöm, aki tényleg REMEKÜL ír. Olyan elvontan tud írni, de úgy értem, művészien... Mégis a leghosszabb írása 4 oldal... Mert nem bír többet megírni. Szóval mondom: Nagyon kevés ember van, aki MEG IS TUD írni egy könyvet.

Mondjak egy híres gyerekírót? Nos a nevét nem tudom, de a Spektrumon ment "Tizenéves zsenik" vagy valami ilyesmi néven futott. A srác benne 8 éves volt,, amikor kiadta az első könyvét, és nagyon sikeres lett vele. Nyilván a maga országában, meg ilyesmi. De tényleg jó vastag könyv volt! °.°

Szóval mondom, 15 évesen lehet, hogy nem egy Harry Potter-t, egy Twilight-ot, vagy egy Neveletlen hercegnő naplóját fog írni, de attól még lehet jó írása, amit ki lehet adni.

Az ár az engem is érdekelne amúgy :D

2010. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!