Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten milyen ingyenes...

Budapesten milyen ingyenes kiállítások, koncertek (inkább komolyabb), előadások, filmklubok vagy egyéb hasonló programok vannak felnőttek számára?

Figyelt kérdés

Olyan programok érdekelnének, amelyek tényleg ingyenesek vagy éppen nagyon olcsók, továbbá olyan felnőttek számára is nyitottak, akiknek nincsenek kisgyerekei. (Mert azt már hallottam, hogy a múzeumok bizonyos napokon ingyenesek, de csak akkor, ha két gyereket is visz magával az ember. Két gyereket pedig nem egyszerű bármikor kölcsönkérni...) Szóval csak azok a helyek érdekelnének,ahol nem hozzák hátrányba azokat, akiknek nincsenek gyerekei.


Aki tud ilyen programokat, írja ide, talán egymásnak is tudunk új tippeket adni.

Én jelenleg a Bazilika alkalmankénti ingyenes koncertjeit tudom ajánlani. Régebben voltak más kedvenceim is, de azok mostanra fizetősek, drágák.


Örülnék, ha írnátok!köszi!



2015. jan. 21. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van pár ingyenes:

[link]

2015. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én régebben jártam ilyen helyekre, most fedezem fel újra ezeket.
2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2! Mit fedezel fel???
2015. jan. 22. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A Mika Tivadar Mulatóban minden szerdán kb 9-től ingyenes kis koncert van. Jazz, vagy akusztikus könnyűzene.

Most szerdán a Cirkusz-Ka duó lép fel, a következő szerdán pedig egy ír énekes-gitáros Ken Burke.


Én ezt fedeztem fel!


Illetve a Kuplungban is szoktak lenni néha ingyenes könnyűzenei koncertek.

2015. jan. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!