Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10. osztályos gimis 2 napos...

10. osztályos gimis 2 napos osztálykirándulás. Milyen élményeitek vannak? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Az osztályról annyit, hogy igen jó osztályközösségünk van, nincs klikkesedés. Ha ivásról van szó (alkohol) akkor igen megosztottak vagyunk, a 90% nem veti meg a piát, de a maradék 10 igencsak ellenzi. Hát..vannak páran akik szívesen füstölnek, akár zöldet is. Egyszóval nem kell félteni minket :D. Az lenne a konkrét kérdésem, hogy pl. egy esti tábortűznél, ofő nélkül mire lehet számítani?

2015. jan. 29. 10:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagytok felelősségteljesek. Ha lesz pia meg fű is, akkor azért vigyázni kell, hogy a kettő kombójából, nehogy mentőhívás legyen a vége. Illetve, aki már eléggé kész van az könnyen felbátorodhat. Ez tábortűz jelenlétében elég veszélyes lehet, ugyanis én már láttam arra példát, hogy egy személy elég ittas állapotban megpróbálta átugrani a tüzet. Hát nem jött össze neki...Valamint még arra kell figyelni, hogy aki se piát meg sem zöldet nem kér annak nem is kell erőltetni. Összességében, ha jól csináljátok, akkor garantált a jó hangulat. Senki ne vigye túlzásba a dolgokat és akkor jó buli lesz, amire majd pár év múlva szívesen emlékeztek vissza. :)
2015. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerettem volna valamit írni, de az 1. mindent elmondott :D
2015. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :).

Remélem balesetmentes kirándulás lesz, melyre örömmel emlékszünk majd vissza.

További meglátásokat is szívesen fogadok :).

2015. febr. 1. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt Kérdező? :)
2019. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!