Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani programokat...

Tudtok mondani programokat nyolcadikasoknak egy 2 napos kirándulásra?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nincs sok programlehetőségünk,magunkat kell feltalálni,de mivel ez az utolsó,nagyon emlékezetesnek kéne lenni.Tudnátok mondani jó programokat egy 2napos kirándulásra?Gondoltam itt szivatásokra,filmezésre,zenehallgatásra,beszélgetés,stb.,

de azért csinálnunk is kéne valamit ha már ennyi pénzt kiadtunk érte...Van esetleg valami ötletetek?



2014. máj. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívatások:

aki csikis azt kikötözni és többen csikizni

ha megoldható zuhanyzás közben elvinni az illető ruháit, törölközőét

kitalálni egy versenyt hátrakötött kézzel, mondjuk egy fánk megevése, neveznek rá, de amikor hátrakötitek a kezét, folytatjátok a kötözést, vagy a verseny után, és aztán nem oldozzátok el

valakit napközben megfogni és ruhástól letusolni, vagy lelocsolni slaggal

kicsi a rakás


filmezés: ehhez nem igazán tudok mit írni, kell pár olyan film amit mindenki szeret, zene ugyanez


beszélgetés: kamerával mindenkit megkéredzni hogy mit gondol, milyen lesz az élete 5, 10, 15, 20 év múlva, és majd összeülni akkor és megnézni ezeket


most így ennyi ötletem van

2014. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megtörtént a kirándulás,de következő kirándulásban még bevethetem:D Köszönöm a választ!:D
2014. jún. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!