Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik könyvtárat ajánljátok...

Melyik könyvtárat ajánljátok leginkább Budapesten? Általános célokra (tehát nem CSAK pl. orvosi irodalom kell)

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Országos Széchenyi Könyvtárban minden Magyarországon megjelent könyvből és folyóiratból van legalább egy példány. Ott tutira megtalálsz bármit. Sajnos még nem jártam ott, így nem tudom, hogy egyébként milyen, pl. milyen gyorsan találnak meg neked egy adott könyvet, mert ha jól hallottam nem szabadpolcos.
2010. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Ott van még a Szabó Ervin Könyvtár, de soha nem voltam még ott, szóval csak egy tipp.
2010. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az Országos Idegennyelvű Könyvtárt ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz angolul és németül vagy más nyelven olvasni!

[link]

2010. febr. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!