Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindig kötöszködnek velem a...

LooToS kérdése:

Mindig kötöszködnek velem a cigányok, fontos hogy olvassátok el amit lent írok!?

Figyelt kérdés
Nagyon sok cigány jár az iskolámba, és nem egyszer fordult elő hogy csoportosan belém kötöttek. Ilyenkor azt szokták mondani hogy válasszak olyan barátokat akik kiállnak mellettem meg minden, és a mi iskolánkban ahogy tapasztaltam nincsenek olyanok akik kiállnak melletted hiába haver vagy nem szólalnak meg vagy csak bíztatnak a bunyóra. Szóval a másik ilyen dolog hogy üssem meg. Én még soha nem verekedtem és eyszerűen nem lennék rá képes úgy érzem, de szerintem leginkább azért mert még nem verekedtem "élesben" szóval úgy gondolom hogy biztosan túl kell esni a első bunyón és utána egyszerübb lessz, de persze ha valaki felhúz akkor elsőre menne. Szóval tanácsok? Légyszives írjatok sokat!
2015. febr. 13. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész át egy másik iskolába, ami nincs tele cigányokkal?
2015. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem le írni hogyha esetleg bátor leszek és leütöm akkor ha az nap nem a következőnapon 3 autóval jönnek és őket meg már nem állíthatom meg

1. Válaszoló: mert ez az utolsó évem :)

2015. febr. 13. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó éved,akkor is átmehetsz más iskolába, hogyha azonos szakra mész, mint a jelenlegi.
2015. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másokat is terrorizálnak? Ha igen, járjatok mindig egy "bandában", úgy mint ahogy ők teszik. Nyuszi egy népség, csak akkor bátrak ha 5-en mennek 1 ellen...
2015. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, és vissza tudok szolni de ha elfajul a dolog azok a valakik akik mellettem vannak csak nézni fogják úgy ahogy mindenki más is, és a cigáányok többen jönnek ha bunyó van
2015. febr. 13. 19:00
 6/8 anonim válasza:
82%
mond meg nekik, hogy te a tévében azt hallottad a politikusoktól, hogy a cigányok nem is agresszívek és nem bántják a magyarokat.
2015. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hordj magadnál valami fegyvert vagy verd meg őket. Ha nincs ki megvédjen védd meg magad!
2015. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mond azt,hogy te is cigány vagy és akkor befogadnak
2015. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!