Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az amit fontos tudni az...

Mi az amit fontos tudni az olaszokról?

Figyelt kérdés
Olaszországba fogok költözni pár évre tanulmányi okok miatt. Érdekelne hogy milyen fontos dolgokkal kell számolnom? Mire kell készüljek? Milyen néhzségre kell számítanom Olaszországban? Amúgy Északi részre,Lombárdiába megyek. Mennyire lesz nehéz barátságokat kötnöm/beilleszkednem? Meg ilyen hasonló dolgok érdekelnének. 19/L
2014. okt. 25. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én délen voltam, de ott nagyon kedvesek voltak az emberek, pl ha eltévedtél és akárhányszor megkérdezted merre kell menni akkor nem csak hogy elmondták hanem oda is kísértek, akkor is ha biciklivel vagy gyalog voltak, és akkor is ha egész más fele kellett volna mennie, megtette akkor is. És mindenki, mert mi elég sokszor eltévedtünk. És magyar rendszámú autóval voltunk tehát tudták h magyarok vagyunk. Északon nem tudom mi a helyzet, de lehetséges, hogy ott is akadnak ilyen jófej emberek.

Nagyon nem tudok segíteni, én csak egyszer voltam kint turistaként de gondoltam leírom a tapasztalataimat.

2014. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!