Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van az oldalon olyan, aki 20+...

Van az oldalon olyan, aki 20+ évesen változtatott nevet, de nem házasságkötés miatt? Fontos.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztos.
2015. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos én 23 éves vagyok és még a név megváltoztatása előtt állok, mert semmiképpen se akarom hogy külföldön vagy vidéken kiszűrjék hogy mi is a nevem valójában (ezért főleg a Facebook a felelős amit utálok méghozzá nagyon), mert vannak dolgok, amik bemocskolták az ember múltját ezért más néven lett ismert az illető egy másik helyen. Én is ezt fogom csinálni.
2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arobi válasza:
100%

Szegénykém,teljesen igazad van. Mindannyian éreztünk már kisebb nagyobb mértékben ilyet,de együtt kell élnünk vele. De lehetnek valóban súlyos esetek is. Ez a mai világ átka,elveszi azt a lehetőséget,hogy az emberek új életet kezdhessenek,mert sokan megtennék ezt,igy viszont szenvednek megalázottan,bélyeggel. Nálunk pl. megbélyegezték azokat,akik szegények voltak,és kirekesztve lézengtek,mint elárvult senkik,a településen. Ez volt a legkegyetlenebb szerintem. Aztán voltak apróbb,nagyobb volumenek,pl. akit talicskán toltak haza a kocsmából,hát őneki se volt ezután becsülete,lenézett kasztba került végleg,stb. ...stb....

A régi világban,ha valaki elhibázott valamit,akkor elment 150 Km-rel messzebb,mondott egy másik nevet,és tiszta emberként élhetett,a jövőjét többé nem rontva el. Ma,a személyi papírok korában ez lehetelen. Névváltoztatást kérhetsz,kapsz is,de vezetik,hogy ki voltál,a Hivatal nem engedi,hogy eltűnj a szeme elől,vagyis ha valaki felismer,könnyen utánanézhet. És ebben a fejlett világban már szinte semmi nem titok. De annyiban valóban segithet,hogy messze költözöl,és más néven, inkognid csak addig van,amíg a NET-re föl nem mész ! Ahhoz arcodat is át kellene operáltatni. Vagy nagy átváltozó művésznek lenni ! Ez a nőknek könnyebb.Nem derül ki nemed . De még így is nagy a felismerés veszély . A NET-ből meg kizárni magad,olyan,mint visszamenni a vezetékes telefonhoz,vagy a fekete-fehér Tv-hez.


Kívánok sok szerencsét neked,és boldogabb új életet ! Bert

2015. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!