Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem kap el a frász az...

Csak engem kap el a frász az ilyen divatbemutatóktól?

Figyelt kérdés

[link]


Most nem konkrétan az az apropó, hogy egyik modellnek kilátszanak a mellei.

A lényeg, hogy mért van a divatbemutatók nagy részén úgy sminkelve az arcuk, hogy még véletlen se lehessen jó érzéssel ránézni? Így akarják a ruhára terelni az embert?


A másik lényeges dolog meg, hogy miért van az ilyen divatbemutatók nagy részén csupa olyan öltözék amit senki se viselne, vagy azért mert a praktikusság nyomát se lelni. A másik meg, hogy sokszor extrém mértékben átesnek a bizonyos ló túlfelére.



2015. febr. 20. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer láttam egy nőt az utcán akin áttlátszó ing volt.
2015. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezek ilyen polgárpukkasztó rendezvények szerintem, a fodrászversenyek, sminkversenyek, bemutatók hasonlóak, ezeket az ember még véletlenül sem hordaná utcán. Viccnek és hogy legyen miről beszélni, arra jó.
2015. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ja én is láttam egyszer az utcán egy teljesen átlátszó ruhás nőt, de a férjem meg mellettem észre sem vette.
2015. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

# 3


Bizonyára észrevette csak nem merte jobban megnézni.

2015. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most nem az átlátszó ruhán van tényleg a hangsúly, hanem amire a 2. válaszoló is gondolt.
2015. febr. 20. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nincs divatbemutató fóbiám. Egyszerűen csak a cirkuszi mutatványok közé sorolom. A praktikusság ezeken a rendezvényeken szerintem sosem volt szempont.

De érdekes, hogy kelendőek a 16 éves srácnak kinéző modellek. Kinyitsz egy (akár magyar kiadású) divatlapot, és zömében ezek néznek vissza rád. Tavaj kezembe akadt egy elle fahion book néven forgalmazott különszám. Kinyitottam, és elsőre azt hittem, ez valami beteges tréfa. Csupa fiatal fiúnak kinéző modellekkel volt tele. És mind nagyon morci arcot vágott. Mondjuk, ha én egy női alkalmi ruhákba öltöztetett gimis srác lennék, lehet én is morci lennék. Pedig a magazin elég jó hírnévnek örvend.

Nem nekünk szól, vagy csak nem értjük a mondandóját.

2015. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a bemutatók olyanok, mint a kortárs galériák. Minél meghökkentőbb, figyelemfelkeltőbb, annál jobb. Ezeket a ruhákat és sminkeket nem fogják utcán hordani, csak arra jók, hogy show-t csináljanak, és hogy a divatszakértők trendeket határozzanak meg belőlük. Tehát a divat nem ez lesz konkrétan, hanem az összhatás, a megoldások, dizájn ötletek fognak átkerülni a boltokba. (A blikk ilyen szempontból marhaságot írt, ahogy a cikk állítólagos szakértői is.)
2015. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha te nem szereted azt az egész témát akkor nyilván nem ez az érdeklődésed, ami nem baj mert mindannyian mások vagyunk. Nekem személy szerint ez a szenvedélyem, úgy érzem ebben tudom megmutatni az egyéniségemet, a stílusomat. Talán jól érzem h te nem látod ezt a divatban, divattervezésben, semmi baj de remélem ez előbbi mondatommal választ tudtam adni a kérdésedre még ha nem is annyira fejtettem ki. :)
2015. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!