Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Küldenétek néhány jó sablont...

Küldenétek néhány jó sablont 1-4 osztályosoknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűekre gondoltam, mert ki szeretném őket nyomtatni és majd kiszíneznék!

Ezekre lenne szükségem:

-Mentőautó

-Rendőrautó

-Autó

-Repülőgép

-Hajó


Egyszóval: járművek! :) Előre is köszönöm a segítséget! :)



2015. febr. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

itt rengeteg van: [link]

:)

2015. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vadászgép -kisfiúknak tetszik majd

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


delfinek

[link]

2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tűzoltó

pctrs.network.hu/clubpicture/7/4/7/_/kifesto_3_747468_83665.jpg

2015. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérlek, áruld el, mennyi idős vagy!

A másik kérdésem, hogy miért egyszerűbb regisztrálni egy oldalra, belépni, kiírni egy kérdést, megvárni, míg válaszolnak, a küldött linkeket végignézni, és esetleg fel sem használni, mint megnyitni a google-t és beírni a keresett szót a képkeresőbe?

2015. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 21:00-kor válaszoló. Én speciel 15 vagyok, de gondolom leesik, hogy nem nekem kell hanem édesanyámnak! Azzal kezdtem, de mivel nem találtam jókat gondolom vannak jóemberek és segítenek szóval megpróbáltam.. Anyum azt mondta jó szóval kiírtam. Akik segítettek azoknak nagyon köszönöm, neked meg annyit még, hogy:


Miért regisztráltál ide akkor, ha nem segítesz, hanem csak pofázol másoknak... itt a segítség kérés és nyújtás a lényeg. ;) Hidd el, hogy semmi értelme annak amit csinálsz...

2015. febr. 21. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!