Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csodák Palotájába lehet-e...

Csodák Palotájába lehet-e fényképezni? Mik vannak ottan? (minnél többet)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fényképeztem pár éve,de azért nem volt egy olyan nagyon nagy durranás.Inkább mellette a jövő háza,és ott az Ability park.De lényeges,hogy mennyi idős vagy,vagy kiket viszel.
2010. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát osztályomból megyünk páran a jól elért taneredményekért 14-15 évesek
2010. febr. 12. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fényképezni, sőt!

Minden páratlan órában kezdődik előadás, arra mindenképpen üljetek be. Nagyon érdekesek és egyben jól fogtok szórakozni is.

2010. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy terem,ahol kísérleteket mutatnak be.nagyon izgi.vannak ilyen óriási asztalok meg székek ami azt mutatja be hogy egy baba hogy érzi magát mikor fel kell másznia a székre,mert neki az pont ilyen nagynak tűnik.nagyon izgi dolgok vannak.és azt hiszem fotózni is lehet.
2010. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 évesen voltam (8 éve) akkor a fényképezős cucc volt a kedvencem:D Az volt a legjobb amikro lefényképezett vmi fekete háttér előtt a gép aztán ott maradt az érnyékod és eltűnt :D


MEg a fakírágy:)


Olyan duplafalű poharat(ital van benne és ha valakire rá akarod önteni jól jön:D)

2010. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ottan aztán csuda dógok vannak ecsém :D


szóval viccet félretéve, tényleg nagyon klassz, nem hiába csodák palotája, felnőtt, gyerek egyaránt élvezi és megunhatatlan, én már voltam ott háromszor is és mindig találtam valami új érdekes dolgot :) de legjobban az a szoba tetszik, amibe beleáll két ember a két sarkába, és ha benézel a lyukon, akkor az egyik óriás, a másik meg egy kismanó :) de nagyon izgi dolgok vannak még, amiket ki kell próbálni,meg kell oldani, ilyenek...


20/L

2010. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy kis előzetest itt láthatsz. http://www.youtube.com/watch?v=nGrnH3e4vDA
2013. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!