Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit reagálnál, ha utcán...

Mit reagálnál, ha utcán leszólítanálak, hogy le szeretnének fényképezni a fotós-gyakorlatuk erősítésére?

Figyelt kérdés
nem ijednének meg az emberek,hogy mire kellhet nekem a képük?:D
2011. márc. 22. 22:44
1 2
 1/12 habibi ***** válasza:
először nevetnék egy nagyot és egy mosolygós NEM-et mondanék. (még a barátaimnak sem engedem, hogy lefotózzanak, nemhogy egy idegennek) és ha meg gyakorlat miatt kell nekik fényképezni, akkor meg fotózzanak állatokat, az is mozog és oda még ügyesség is kell.
2011. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először nevetnék rajta, hogy miért pont engem akarnak fényképezni...:D Hangulat függő lenne, ha jó kedvem van megengedném, ha nem...
2011. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minket egyszer leszólítottak belga középiskolások, hogy hadd fényképezzenek le minket, mint helyi nevezetességet, mert olyan szép pár vagyunk. A párom belement volna, de én riadtan elküldtem őket. Egyébként nagyon udvariasak voltak, utána meg is bántam, hogy nem engedtem nekik, de akkor nagyon megrémültem. Igazából nem tudom miért. Talán mert nem szeretem, ha idegenek őrizgetik a fényképemet.
2011. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném hogy milyen képet vágjak?.
2011. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ijednék meg,csak kérnék belőle egy példányt:)
2011. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem. szóval megoszlanak a vélemények erről :D
2011. márc. 24. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Ha ott, helyben az utcán akar lefotózni, akkor oké, ha műterembe hív, akkor viszem magammal egy barátoat - biztos, ami biztos. Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2011. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dymo ***** válasza:
simán engedném
2011. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondanám 5 euró. :)


(egyszer ennyit adott egy japán pasas, hogy lefotózhasson Bécsben, mint "helyi" nevezetesség... azt nem kellett tudnia, hogy távolról sem vagyok helyi.)

2011. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha egy jó csaj akar lefotózni akkor természetesen igent mondok :)
2011. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!