Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit csináltatok vagy kipróbáltatok az életbe?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aktuális a kérdés:D Most engedtek ki a kórházból, mert azt hittem tudok részegen szörfözni egy mozgó autó tetején:D
2010. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Jeges téli éjjelen utaztam fűtetlen MÁV-kocsiban, aminek az ablaka egy merő jégvirág volt. :D
2010. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiugrottam az első emeletről szandálba.

Kis ficam, egy hét alatt helyrejött. :D

2010. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

22:54


Ilyet én is csináltam. Egy hónapig sántítottam :(

2010. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
K*rvák, drog...
2010. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:06

Jó de ebbe az a poén, hogy másnap volt a ballagásom. :)

2010. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

A legdurvább?

hogy megszülettem

2010. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Diák koromban sokszor versenyeztünk, hogy ki mer hamarabb leugrani a mozgó vonatról, vagy felugrani, amikor áll megfelé, de még elég gyorsan megy. Akkor jó bulinak tünt, ma frász kapnék, ha látnám, hogy az én gyerekem csinálja.
2010. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

csókolóztam egyszer a legjobb barátnőmmel... tudom, nem valami durva, de ettől durvábbat még nem csináltam :)


20/L

2010. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy osztálykirándulás alkalmával (15 éves voltam) Győrben egy szálloda ablakából a negyedik emeleten átmásztam a másik szobába, kívül. Igaz nem volt valami nagy cucc, mert átnyúlva elértem a másik szobában a radiátorcsöveket, tehát csak nagy lendületet kellett venni, és átemelni az egyik lábat a másik párkányra. Többen megtették, kisebbfajta jövés-menés támadt. Estefelé a pedagógusok, a nagy eszükkel a szálloda folyosóján sétáltak le, s fel, hogy a fiúk ne keveredjenek a lányok szobájába, és fordítva. Sosem felejtem azt az orcát, amit az osztályfőnökünk vágott, mikor látta Tóth Pityut kisétálnia szobánkból. Nem meséltem el anyukámnak, és kiver a hideg, ha rá gondolok, mi mindent hallgatott el előlem az én gyermekem.

50/N

2010. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!