Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hordanátok Budapesten...

Ti hordanátok Budapesten légzésvédelmi maszkot?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem, hogy amikor vidéken maradok jól érzem magam, energikus vagyok.


Amikor meg bemegyek a városba gyakran fáradok el, fáj a fejem, sőt, az utóbbi időben szívritmuszavaraim és légszomjam is volt. (de kizárólag a városban)


Na volt itthon profi légzésvédelmi maszk, a munkások hagyták itt, az azbesztes padlást takarították, de maradt egy pár bontatlan darab.


Felvettem a belvárosban:

-nem éreztem fáradtságot, fejfájást, légszomjat, sőt, olyan energikusnak éreztem magam mint egy hétvégi kirándulás alatt és a finom illatokat (ételek-kávé) is jobban megéreztem.


A maszk környékén szénfekete glória alakult ki a sok koromtól és portól.


Viszont rengetegen megnéztek vele, kinevettek, volt aki be is szólt, így ha valóban hordani fogom, beszerzek egy fekete verziót.


Ez ipari munkavédelmi maszk volt, nem pedig biciklis, internetes tesztekből kiderül, hogy a biciklis-sport maszkok negyed annyit sem érnek mint a munkavédelmi besorolásúak. (szigorúbb követelmények) csak ugye a munkavédelmi maszk ronda rikító fehér.


2015. febr. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. És azoktól is kivagyok, akik hordanak. Agyjáték a köbön.
2015. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondom, jobb lett tőle a közérzetem. Sokkal.

Miért ne hordjam? Ez lenne az én drogom.

2015. febr. 26. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy neked jólesik, barátom.
2015. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!