Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanátok olyan GPS-es okoskarkötőt, hogy a párotok minden pillanatban látja, hol jártok, és ha leveszitek, riasztást küld?

Figyelt kérdés

Amolyan high-tech jegygyűrű egy kis plusszal.

Hordanátok-e ilyet közös megegyezésből, esetleg hordatnátok-e ilyet a párotokkal, vagy ti hajlandóak lennétek-e ilyet, ha a másik nem hord, mondjuk egy féltékeny barátnő lecsillapítására.

Gondolom a legtöbben bizalmatlanságra gondolnak egyből, de vehetjük egy gesztusnak, szerelmi jelképnek is.

Fiúk lányok minden véleményre és a miért-ekre kiváncsi vagyok. Nemet és kort írjatok, köszi.


2015. jan. 7. 15:05
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Simán, mivel nincs párom. Ha az időt is mutatja, külön jó ;)
2015. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

akár olyat amiben kamera és mikrofon van és bármikor láthat/hallhat a barátnőm...nem titkolok előle semmit, de ő megbízik bennem szóval nem kérne ilyet és ez fordítva is igaz...de ha akarná akkor hordanék...


21F

2015. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha ő is hordaná,akkor talán igen.

De úgy,hogy ő féltékeny,és azért kéne hordjam,hogy folyton nyomon kövessen,úgy nem.Nem vagyok a kiskutyája.

2015. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, soha. mindenkinek kell egy kis magánélet, és ha ilyen szinten nincs bizalom egy kapcsolatban, annak nincs értelme..
2015. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs titkolnivalóm,szóval igen,ha ez minden vágya...de amúgy én ilyet soha sem kérnék a páromtól,és ő sem tőlem,túlzásnak találom.
2015. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanám, és nem is tartanám ezt se gesztusnak, se szerelmi jelképnek. Ez egyértelműen a másik fél bizalmatlanságát jelezné és én sem hordatnék ilyet soha senkivel. Nem szokott titkom lenni a barátom előtt, már amikor van, de amiről tudnia kell, úgyis elmondom, ami meg nem fontos, azt meg nem. Pl. mikor a barátnőmmel elmegyünk hétvégén shopping-túrára, azt neki minek kéne végig nézni, hogy Budapest hány plázáját járjuk be egy megfelelő csizmáért? Illetve el se mondom neki, mert baromira nem érdekli a dolog, de még a csizma se, amit hazavittem. Szóval ilyen tök felesleges dolgokról minek számoljon be az ember, és minek ezt számonkérni? A másik meg: ha én a szülinapjára meg akarom őt lepni egy műszaki cikkel és elmegyek egy ilyen üzletbe, ha hazamennék az első kérdése az lenne, hogy mit kerestem én ott, mert ő bizony látta ezen a szaron, hogy merre voltam...? Baromság az egész. Nyilván ha meg akarnám csalni, akkor úgy is megcsalnám, hogy rajtam van egy ilyen karkötő, őszintén szólva pont nem ez tartana vissza tőle. 21/N
2015. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Scav ***** válasza:
Letenném az okoskarkötőt a munkahelyen, elmennék csajozni, aztán a végén visszamennék érte és haza mennék. Otthon meg sajnáltatnám magam, hogy ma is túlóráztam :D
2015. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

kicsit olyan lenne mint a jegygyűrű, azt is le tudod venni, csak akkor jön a kérdezősködés, hogy hol van. meg észre is veszik a helyét. de az mégis egy totál elfogadott dolog, pedig hasonlít kicsit.

ha ez is elterjedne, mit szólnátok?

vagy sokan a mobilokkal követik egymást, ez már csak egy lépés azután.

lenne jó (?) oldala, pl. a folyton féltékenykedő barátnő "hol vagy?" telefonhívásait meg lehetne előzni. ha mondjuk a haverokkal éjjel 3ig egy kocsmában vagy, akkor leellenőrizheti, hogy nem egy idegen lakásán vagy. ilyenek. meg persze, az jó érzés ha tudja mikor hol jársz. fesztiválon, plázában megtaláljátok egymást. stb.

2015. jan. 7. 16:24
 9/9 A kérdező kommentje:

Scav: ha leveszed riasztást küld, aztán lehet magyarázkodni otthon. persze tökéletesen biztonságos úgyse lenne, de mondjuk nagyon nehéz lenne kicselezni.

a töltéshez se kéne levenni, mert mondjuk cserélhetnéd benne az akkut. v vezetéknélkül töltődne. nemtom :D

2015. jan. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!