Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek ijesztő ha valaki egy...

Nektek ijesztő ha valaki egy 8 centi hosszú pengéjű kést hord magánál?

Figyelt kérdés
Márminte elitélitek azokat, akik kést hordanak magukkal?
2015. márc. 2. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

1.Törvényes.

2.Hasznos.

3.3 dolog kell,hogy legyen egy férfinél!a.pénz b.pénisz c.kés

4.Nálam mindig 2 kés van.

2015. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hordok magamnál. És ki is nyitom minden reggelizésnél. Valamint akkor is, ha fel akarok bontani valamit (kartondoboz, stb). Pici wenger bicska, dugóhúzóval, fűrésszel, kis penge, nagy penge, konzervnyitó, sörnyitó. Soha senki nem ítélt el miatta, igaz, soha eszembe nem jutna a közvetlen rendeltetésétől eltérően használni (pl fenyegetni, vagy megszúrni valakit).
2015. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, aki feltűnő helyen hordja, és nem néz ki szakemberek, arról azért megfordul a fejemben, hogy vajon miért nem a zsebében,vagy a táskájában hordja.


Pl rendelőben vártam a minap, és valakinek az övében volt 3 kés egymás mellett, ráadásul a pólót is betűrte. Nem szívesen szóltam volna hozzá, bármit kért volna.

2015. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Talan egy picit ijeszto. De amugy en is hordok. Egy sniccert, ha vagdosni akarom magam, egy bicskat, hogyha pl szukseg van ra (egyszer ketszer mar volt, zsemlevagashoz, szeleteleshez). :D
2015. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erről a késről lenne szó:
2015. márc. 2. 17:38
 6/11 A kérdező kommentje:
2015. márc. 2. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha te meglátsz valakit az övében egy húsfeldolgozóüzemmel, akkor arra gondolsz hogy nagyon bajos lehet a zsömlefelvágás?
2015. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egy 1760-as skyline blackwash. Nem ijesztő, hanem szemet gyönyörködtető. Volt ilyenből egy drone 1960-am, ami gombázás közben veszett el. :( most wenger evowood-om van, vigasztalásul kaptam a páromtól.
2015. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző voltam, nem blackwash a penge, csak árnyékos a kép, de a többi stimmel.
2015. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából most akarom megvenni, Ebay-ről :D

10 000-lesz, de szerintem megéri :D nem holnap fog tönkremenni :D

2015. márc. 2. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!