Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyerekesek kontra gyerektelene...

Gyerekesek kontra gyerektelenek - van-e átjárás a két csoport között?

Figyelt kérdés

A Nők Lapja előző számában vetődött fel a téma, hogy ha egy baráti társaságban valakinek gyermeke születik, az szükségszerűen elszigetelődik-e a többiektől, vagy megmaradhat a barátság, a kapcsolat gyerekesek és gyerektelenek között?

Mik a tapasztalataitok?

Szülőkké válva inkább szintén gyerekes családok társaságát kerestétek?

Akinek egy barátja lett szülő: megmaradt-e a régi jó kapcsolat?


Kapcsolódó kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


2010. febr. 14. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok olyan, aki csak más gyerekesekkel barátkozik. A baráti társaságban egyedül nekem van gyerekem.
2010. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulturált emberek között ilyen falak nincsenek. Ha egy barátság felbomlik ilyen miatt, az nem is volt igazi barátság.
2010. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy mondjuk köztem és a gyermektelen ( meddő) barátnőm közt fent maradt a kapcsolat a köztünk keletkezett fizikai 300 km dacára. Sok sok évi kitartó munka eredménye. Mert voltak időszakok amikor nem beszéltünk egymással, hol félreértésből, hol tapintatból. Mostanában sem tudunk gyakran beszélni, de tudom ha kell bármikor számíthatok rá.


Tehát szerintem meg maradhat, de sokkal több kompromisszum megértés kell legyen mindkét félben a másik felé. Sok-sok tényleges munka.

2010. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatom, miután barátnőmnek született gyereke, megállás nélkül róla beszélt, így elég egysíkú lett a beszélgetés.

Találkozunk, beszélgetünk, de már nem olyan, mint anno.

2010. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!