Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ritkán vagyok a szobámban,...

Ritkán vagyok a szobámban, általában este hét-nyolckor jövök haza, az egyetemi kollégiumi másik szobában lévő szobatársam elfoglalta a szobámban lévő íróasztalt, úgy van ott mint ha az ő szobája lenne és az ő asztala lenne, mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kidobod az illetöt!
2015. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osszeszeded a cuccait es megmondod neki keressen mas helyet, ha nem veszi a lapot es visszapakol akkor beleszorod egy kukaszsakba es leteszed a kuka melle. (Azert ugy csinald, hogy nehogy elvigyek, mert abbol gondod lehet) Ha akarod kiirod az asztalodra, hogy hol talalja a cuccait, ha nem, nem.
2015. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, hogy bár későn jössz néha, de szükséged van az asztalra (az ő szobájában nincs?)
2015. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem javaslom, hogy a #2-es javaslatával indíts, az első módszer a kommunikáció legyen és ha ez nem válik be, akkor jöhet a többi.
2015. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is rettentően rühellettem a koliban, ha az én dolgaim használta más, értsd: ágyra ráült, asztalnál volt stb. De én a kompromisszumos megoldást választottam: használják az asztalt, de a rend maradjon meg, és én olyan rendben találjam a helyet ahogy hagytam. És ezt egesz jól betartották utána. Mivel úgysem vagy ott úgysem tilthatod meg neki, mert csinálni fogja max nem tudsz róla... Ezért jobb a kompromisszum.
2015. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!