Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Feladat lapot csinálok éppen...

K.L.F kérdése:

Feladat lapot csinálok éppen de egy kérdést nem találok segitenétek kérlek? A kérdés a következő: Mi volt a földrajzi felfedezések következménye?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak gondold végig logikusan..

Felfedeznek egy baromi új dolgot egy másik "világot"

Minimum hogy a gazdaságra hatással van.új növények,bányakincsek pl.,nagy hely=ültetvények.

Nemesfémek bányászatával hatalmasat nőtt a pénz mennyisége,de az értéke csökkent árak megugrottak ami inflációhoz vezetett,


Nyugat európa nyeregbe került,előtérbe kerültek az ipari termelések,keleten pedig a mezőgazdaság erősödött meg,kiszolgálta nyugatot

A gyarmatokkal rendelkező nyugaton a fellendült ipar hatására kiépültek a manufaktúrák,a hitelező-és bankrendszerek

2015. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát ezek vannak nekem megadva:

A a föld gömb alakú

B szaporodnak a céhek

C nő a földközi tenger forgalma

D kialakul a világ kereskedelem

2015. márc. 4. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondold végig amit leírtam.

Be kell karikázni,vagy kifejtős a kérdés?

Nem mindegy.

2015. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuu... rohadt sokat segitettél.
2015. márc. 4. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,legalább segítettem,ne pattogj kistáska,ha még guglizni se tudsz.

Kéne tanulni nem,nem pedig itt kérdezgetni.

2015. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tee szerencsétleen.... oda van irvaa h feladat laap... majd ha lesz időm megsajnállak h ennyire nyomorék vagy!!! ;)
2015. márc. 4. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Feladatlapon nem lehet kifejtős kérdés?

Én már sajnállak,mert képtelen vagy használni azt a szivacsos képződményt ami fejedbe nőtt...abba a mindentudó kis okosba bele.

Szívesen a segítséget.

2015. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaj odaa ne szarjaak... előbb tanuljá meg beszélni és fogalmaznii akkor pofázz
2015. márc. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!