Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illegális bevándorlók Amerikáb...

Illegális bevándorlók Amerikában: hogyan élnek?

Figyelt kérdés
Olvastam egy írást az amerikában élő illegális bevándorlókról. Kb 11 millióan vannak, akik illegálisan tartózkodnak ott és jelentős részük 10 évnél régebben. Felvetődik bennem a kérdés, hogy ezt hogy csinálják? Akármilyen nagy is az USA, a 11 millió óriási szám. Hogy oldják meg, hogy ne toloncolják ki őket? Tudom, illegális munka, meg ilyenek, de hogy tudnak orvosi ellátás, normális munka nélkül élni? És főleg ennyi éve? Meg azt se értem, hogy lehet ilyen nagy a számuk? Ennyire nem érdekli ez az ottani hatóságokat?

2015. márc. 7. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akik régen vannak már kint, azoknak van annyi ismeretsége, hogy mindig találnak munkát. Az egészségbiztosításra is van lehetőségük.

A Bevándorlási Hivatal csak akkor toloncolja ki őket, ha valamilyen törvénytelen dolgot csinálnak.

2015. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem csinalsz semmit amiert igazoltatni kell magad, senki sem foglalkozik veled. Ne legy rosz helyen rossz idoben es meguszod Meg 20 Evet is.
2015. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!