Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sok Nyugatra szakadt magyar...

A sok Nyugatra szakadt magyar miért van ilyen lesújtó véleménnyel Magyarországról?

Figyelt kérdés

pl ez : "Hát én mikor legutobb utnak indultam nagyon jootletnek tunt de ahogy beertem az orszagba rogton hanyinger szedules es epilepszias roham tort ram . Nem is értem hogy tudtok ti meg ebben az elb*szott orszagban letezni ."


nektek vannak ilyen ismerőseitek?


2015. márc. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert ez az igazság?
2015. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem ez az igazság. Az életképtelenek lépnek le Nyugatra. Pl engem kirúgtak egyetemről, most Nyugaton vagyok melós. Otthon képtelen lennék normális megélni.
2015. márc. 9. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fordítva látom. Saját állításuk szerint jól megy nekik kint, mégis folyton sír a szájuk, de így Magyarország meg úgy, meg nincs szaloncukor és szalámi és hogy ez milyen borzalmas, képtelenek beilleszkedi, csak depresszióznak. Én ezt nem értem.

Amúgy tévedsz. Én pl azért tervezek kimenni, mert ez a vágyam már régóta,imádoma nyelvet stb. És nem vagyok se gazdag, se fényes jövő nem áll előttem, mégsem az motivál. Nagyon idegesítő, hogy minden magyar ilyen negatív, téged is beleértve.

2015. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A frusztráció miatt. Ott kint belevágtak ebbe-abba, lakásrészlet, munkahely, stb. Most már ők is mindent másképp csinálnának, de nehéz visszacsinálni.
2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2

Ha külföldön meg tudsz élni, Magyarországon pedig nem, akkor nem te vagy életképtelen, hanem az otthoni helyzet.

2015. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!