Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért közösítenek ki?

Miért közösítenek ki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (L) és már 5 éve itt élek Magyarországon,és elég jól tudom a nyelvet,azért is mert az apukám félig magyar és inkább azt szokta használni.Én félig spanyol és olasz vagyok,meg egy picike magyar is.Mikor bemegyek a suliba rengetegen hívnak tejeskávénak.Mikor meg boltba megyek mindenki egyből elkezd mutogatni,hátha nem értem mit mondanak.És ez annyira megalázó,főleg úgy hogy nem is tudom hogy miért csinálják ezt
2015. márc. 14. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen hely. Sok mindent nem tudsz tenni :)

Az emberek előítéletesek (gondolom a spanyol ág miatt a bőröd is barnább, mint az átlag magyarnak), a legtöbbje meg még ezen felül paraszt is). Az iskolában meg szinte természetes, hogy szekálnak (sok kamaszodó gyerek egy helyen).

El tudom képzelni milyen sz@r lehet, de valahogy tedd túl magad a dolgon :)

2015. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor kiközösítettek, pedig én magyar vagyok (nem mintha sokat számítana). Azt ajánlom, hogy próbálj keresni egy kisebb társaságot, én is így találtam hozzám hasonló, normális barátokat. A mutogatással ne törődj, kultúrálatlan emberek mindenhol vannak. :)
2015. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok hulye van a mai vilagban... Ne foglalkozz veluk! :) Csak van nehany normalis ember az iskoladban, ha az osztalyodban nem is. En szivesen baratkoznek veled. :) Egyebkent en szeretnek majd spanyolt tanulni, en hatosztalyos suliba jarok, most 7.-es vagyok es ket ev mulva majd lehet nyelvet valasztani es en tuti spanyolt fogok. 13/L
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eszerint egy elég primitív társaság vesz körül. Az ilyen típusú viselkedés a butaság és igénytelenség jele. A butákat mindig zavarja, ha valaki valamiben más, mint ők. Nem tudnak mit kezdeni vele, félnek tőle, hát inkább kiközösítik.

Keress néhány értelmes osztálytársat (iskolatársat, szomszédot), aki a viselkedésedet, szavaidat, tetteidet figyeli és a barátságot nem kinézetre veszi. Ha tejeskávénak neveznek, az jó. A sápadt tej irigysége.

2015. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!