Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy óvodás fiú miért hord...

Egy óvodás fiú miért hord fülbevalót?

Figyelt kérdés

ma voltam úszni, és volt ott egy óvodás csoport is. és az egyik fiúnak az egyik fülében volt egy fülbevaló. ráadásul nem is ilyen kicsi, hanem karikafülbevaló!

szerintem ez elég gáz, hogy egy 5-6 éves fiú fülbevalót hord..


2010. febr. 16. 17:43
 1/9 anonim válasza:
93%
Szánalmas szülei lehetnek.
2010. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én már melírozott hajú kissrácot is láttam. Fura szülei lehetnek.
2010. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert hülye az anyja.
2010. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez még egész normális ahhoz képest, amiket én láttam. Pl. a vastagon kisminkelt, kifestett körmű nagycsoportos lánykától, aki a csoportomba járt, a hideg kirázott. Egy fülbevalós fiún én már meg sem lepődöm, lehet egész aranyos is.
2010. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
nyilván a szülei nem tudják mit csináljanak, hoyg feltűnjön a gyerek. szerintem nem normálisak.
2010. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
98%

A mi ovinkban is van ilyen, ráadásul a kisfiú fülei elállnak, de nem kicsit....

A másik zseni szülő pedig oldalt levágta és vmi nonfiguratív mintát borotvált bele. Ja középen punkra állítva! Pedig nem vagyok egy maradi, de ez azért sokk!!

2010. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert idióták a szülei...
2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mert az raj.
2010. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők azt teszik a gyermekükkel, amire Ők gyerekként vágytak!Rajta pótolják be amit nekik valamiért nem lehetett megtenni,vagy amihez nem jutottak hozzá!
2010. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!