Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fülbevalót vegyem meg...

Melyik fülbevalót vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tollas fülbevalót, ki is néztem egy boltot ahol vannak szépek. Fehér sajnos nincs, pedig olyat akartam. De több szín is megtetszett és egyszerűen nem tudok dönteni. Szerintetek melyiket vegyem?

1: Van egy barnás, ami tetszik. Csak kicsit hosszú, de szerintem le is tudnék belőle vágni, hogy kicsit szolidabb legyen. Ilyesmi: [link]

Csak sokkal hosszabb, inkább csak a mintája hasonlít.


2: Pirosat, ami elég élénk színű, ezért csak hasonlóan élénk ruhához illene. De van olyanom, úgyhogy ez is szóba jöhet. A formája ilyen, csak pirosban: (de valahogy jobban néz ki, amit a boltban láttam) [link]


3: Ugyanilyen formájú, csak barnásba, rozsdavörösbe. Kicsit ilyen: [link]

Csak vörösebb. Ezzel az a bajom, hogy már van több ilyesmi színű fülbevalóm, ráadásul a hajam barna, és ez talán nem látszódna annyira.


Volt még egy kék is, de mivel kék fülbevalóm is van már több is, ezért lehet, hogy ezt kizárnám. Meg elég természetellenes színű a világoskék kék toll.

Előre is köszi a segítséget!


2011. okt. 22. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. j0n be.
2011. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 1.és a 3.jön be.
2011. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 3. nagyon jó :)
2011. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig abszolút a 3. vezet! De várok még válaszokat!
2011. okt. 22. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
3.!
2011. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3!!!! Nekem is hasonló van és imádom.
2011. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a 2. is tetszik de jobb a 3.-ik :)
2011. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!