Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire fontos neked, hogy...

Mennyire fontos neked, hogy szép legyen az otthonod, hogy szép divatos bútoraid legyenek? Vagy jó az ami van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már elég öreg vagyok, lakberendezésben engem nem érdekel a divat, én mindig csak igazi antik bútort vettem (19. sz. első fele). A festményeket is jegyzett régebbi festőktől ( a festői életmű csak utólag megítélhető) és az egyéb dísztárgyakból is csak a régi, míves darabokat. A fiam már jó ízléssel ötvözi a modernebbet (de nem a "divatosat") az antikkal, nála jól megfér egymással a 21. századi festmény a 18. századival.
2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez erősen anyagi kérdés. Nekem a rusztikus stílus tetszik a legjobban, de nem olyan helyen lakok, ahol ez megférne a lakással. Alapból, szerintem egy panelba és nagypolgári lakásba egyáltalán nem mindegy, hogy milyen stílust viszel mert nem minden kompatibilis az adott hellyel.


Persze van igényem arra, hogy szép környezetben legyek és szép dolgok vegyenek körül, de azzal kell kezdenem valamit most, amim van.

2015. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a divat pont nem érdekel, viszont fontos, hogy magam rendezzem be és fessem ki az életteremet. Vannak színek, amiktől otthonosabb egy tér, megvan hogy kb mennyi mozgási "ösvény" kell, mi a praktikus. Pl. a mosógépbe berakhatónál nagyobb szőnyeget elvből nem. Kedvelem a keleties hangulatot, a szecessziót, az art decót, a középkort, de a világért se rendezném be az egész teret valami behatárolt tematika szerint.

Viszont az a tudat, hogy az az én terem, kifejezetten nyugtató.

2015. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a lényeg, hogy nekem tetszen. Pont most vagyunk a szobám felújítása előtt úgyhogy vannak király elképzeléseim a falfestést, padlót, bútorokat illetően.

Kicsit modern hatású de mégse az a nagyon divatba lévő minimál stílus szóval érdekel, hogy hogy néz ki, de nem a magazinoknak kell tetszenie hanem nekem :)

2015. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!