Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha esküvőre vendégként mész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvőre vendégként mész, mennyire fontos, hogy divatos-e az öltöny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennyire tartanátok fontosnak, hogy most milyen öltöny van divatban?Pl. most elvileg a 2 gombos a divat, viszont mi 3 gombost találtunk, ami árban és méretben is megfelelő volt.



2013. máj. 6. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
hát, szerintem ezt még a vőlegényen sem figyelik :)
2013. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
arra azért figyelek, hogy ne az ükapám öltönyét vegyem fel, hogy hogy 2 vagy 3 gomb van rajta, szerintem senkit nem érdekel. Én azt sem tudtam, hogy a 2 gombos a divat
2013. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem nézik hogy te éppen melyik év divatját követed. A lényeg hogy kulturált, tiszta megjelenése legyen az embernek. Hogy 2 vagy 3 gombos, hogy csíkos agy kockás.. senkit nem érdekel..
2013. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy 3 gombos? :) Persze nem 10 évesbe jön a férjem sem, de nem fogunk inden évbe újat venni, nagy a rokonság, baráti kör, mindig házasodik valaki.
2013. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
45 éves nő vagyok, és elvárom, hogy a partnerem normálisan felöltözve jelenjen meg, de hogy hány gomb van a zakóján, még soha nem jutott eszembe megfigyelni :)
2013. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem nézi, hány gomb van az öltönyön. Amíg nem gyűrött és agyonhordott, és elég elegáns, addig teljesen rendben van :).
2013. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez még eszembe se jutott. Nem vennék fel szakadt öltönyt, na de hogy hány gomb.. Komolyan mondom ezt még soha nem néztem meg egy öltönyös férfin.
2013. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam. Talán túl nagy a megfelelési kényszer bennem.

Ma vettük egyébként 25 ezerért.

2013. máj. 6. 21:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek egyébként.:)
2013. máj. 6. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva idén házasodunk,párom öltönye már megvéve,de meg nem mondanám hány gomb van rajta,csak azt néztük,hogy jól álljon.
2013. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!