Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek magyarországnak...

Szerintetek magyarországnak menyi ideje van hátra? (Lent)

Figyelt kérdés

Multkor erröl beszéltünk az egyik barátomal hogy m.o már anyira levan pusztulva (magyar állampolgár is vagyok de jelenleg külföldön élek tehát nem itt lakom de sokszor jövök ide ismerösökhöz (bár egyre kevesebb van ... ))

vajon menyi ideje ,hány éve lehet hátra az országnak ? Amikor berlinböl jötten magyarországra azthittem rosszul leszek mikor láttam a railjet-röl (vonatal jöttem ) a pályaudvarunkat ... a m.o -i hireket fokozatosan nézem de mindig csak azt láttom hogy a politikusok továbra is lopnak és a közalkalmazotak nem dolgoznak "büdös" nekik a munka pénz meg nincs és adoságbol él az egész ország tele romlotabbnál romlotab bünözö emberekel sajnos köztük egyre több magyaral (mert ugye a cigány bünözés azt már természetesnek lehet venni de most már a magyarok is elkezdtek rabolni multkor a rendörfökapitány azt mondta 3 bol egyet jo ha elkapnak erre jo hogy rabolnak... az utobbi két évbe több mint 1000 bankrablásbol ill üzlet rablásbol 300 allat van a számuk azoknak akiket elfogtak.

SZoval ezt reggelig lehetne folytatni de a lényeg hogy egy pénztelen , becstelen ország ahol az emberek motivácio az hogy lopjanak anyit hogy elmehesenek külföldre és itt hagyják ezt a "szemétdombot" .

Kérdem én mivel változtatni nem fog senki sem jobbik ,sem fidesz , mszp stb... mindegyik pártnak egy célja van magyarországon , hogy meddig lesz még országunk ? 5 ?maximum 10 évig ? Aztán lehet megismétlik a Trianon féle dolgott hgy felosztják én volt nincs magyarország ?

A kérdés korántsem provokácio jellegü ezért is kérek mindenkit hogy csak kulturált átgondolt válaszokat irjon mert én arra vagyok kiváncsi ki hogy látja a dolgokat és menyi idöt josol az országnak ha igy halad minden tovváb ahogy most.


2010. febr. 17. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

aki külföldön lakik az ne politizáljon itthon, mert abból a pár pillanatképből amit láttál nem lehet sok mindent összehozni.

bírom amikor egy külföldi magyar osztja itt az észt, hogy jujj mi folyik itthon.

2010. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden ország megszűnt volna létezni, amikor sz@r helyzetben volt, akkor ma igen kevés országot látnál... :P Én nem látom ilyen borúsan a helyzetet. Persze, a rendszerváltás után koppanunk egyet (ok, pofára esünk), de utána fel fog állni Magyarország. Nem fog megszűnni, legalábbis nem úgy, ahogy sokan gondolják. Csak meg kell érte dolgoznunk.

(ez van, javíthatatlanul optimista vagyok)

2010. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg vészes a helyzet,és nagyon sok minden kozmetikázva van az unió felé:((

Hogy mi lesz........?? Mi is erről beszélgettünk ma kollegákkal.Sajnos egyre több ismerősöm költözik ki külföldre,én a "csak"annyit tudok változtatni,hogy felköltözöm Budapestre Szabolcsból egy jobb munka miatt.

2010. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne ítélkezz,ha nem itthon élsz.A közalkalmazottakat meg ne sértd meg azzal,hogy lopnak.

Ne csak egyfajta híreket nézz,mert azok nagyon torzítják a valóságot.

Tőlünk nyugatabbra is nagyon rossz a gazdasági helyzet,te talán valamelyik csodaországban élsz?Remélem,nem akarsz itthon még szavazni is ?

2010. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is épp most akarunk költözni Budapestre munka miatt.Bár szép hely békéscsaba csendes biztonságos ,de még egy rohadt autópályát sem tudnak építeni oda fel meg minden szart mert 2 millió szavazó lakik ott itt meg csak pár száz ezer gyökér akiknek nem kell sem munka sem autópálya.Botrányos.


Egyébként az elsőnek:Ne mond ,hogy te nem csak pillanatképeket látsz a politikából mert sajnos mindenki aki nem politikus csak pillanatképeket lát..:S

2010. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre csak annyit: Lehet, hogy régóta nem itt élsz, lehet, hogy sokat felejtettél, de: A mondat szerkesztése idegen nyelven is szabályokhoz van kötve,nem beszélve a helyesírásról!(néha pont, és új mondat!) Az ékezetes betűkről nem is szólva. (Ne mond, hogy más a klaviatúrád, mert egy kattintással át lehet állítani)

Attól függetlenül, hogy kitértél rá: igenis, provokatív a kérdésed! Hogy lehet ilyet kérdezni egy államról -Európában! Te egy "pénztelen,becstelen" országot említesz, de egy szóval sem említed azt, hogy Te - mint állítólagos "állampolgár"-még ha kettős is- mivel járultál hozzá, hogy ez az ország jobb legyen.

Kívülről-egy biztosabb egzisztenciából- mindenki másképp látja a helyzetet.

Azt írod:"országunk"? Ha a Tiéd is - tégy valamit érte!

És igazat adok annak, aki azt mondja: aki nem itt él, elhúzott a bajok elől külföldre - az ne ossza itt az észt!

A "Trianont" meg el kell felejteni, egyszer volt, nem lesz ismét.(Még ha annyira is fáj egyeseknek)

2010. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan rossz itt a helyzet... persze sokaknak nem könnyű én azért szeretek itt élni.
2010. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha mindenki elköltözik, mint Te, akor tényleg nem maradunk..:)
2010. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nagy a baj,nem vitatom, de megért már ez az ország rosszabb napokat is.Én is még bízok a Magyar értelmiség ez idáig még tűrő, becsületesebb részében, hogy mihamarabb egységbe fogják az országot és kihajtunk minden külföldi és Magyar gazembert innen. És visszaállítjuk az ország az emberek és a munka becsületét.
2010. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem élek csodaországba hanem egy olyan országba ahol normális dolgos becsületes emberek vannak többségben (anyira tiszteséges hogy még a város utcáin a napilap mint nálatok a blikk ,bors ilyenek ott az utcára ki van téve és becslet kasza van hogy dobják be az 1 eurot ) Nem sértegetni akarom az országot csak a tényeket mondtam el , akinek nem tetszik jobb lenne ha változtatna rajta mert igy csak a sülyedő országbol menekülnek (az eszesebbek akik gyorsan észreveszik hogy ha maradnak ninc sjövöük ) Én probáltam tenni az országért tiszteségesen boldogultam ez ugy tünik még több is mint amenyit megérdemeltek.
2010. febr. 17. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!